Orkid, Filenin Sultanları’nın resmi sponsoru oldu

P&G’nin kadın bakım markası Orkid, Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzalanan anlaşmayla Türkiye Voleybol Milli Takımları Resmi Sponsoru oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve Milli Takım sporcularının katıldığı imza töreninde, 29 Eylül – 20 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası öncesi Milli Takım’a destek mesajları verildi.

Türkiye ve dünyada genç kızların ve kadınların yapabileceklerinin en iyisini yapmaları için eğitim, sağlık ve spor gibi alanlarda projeler geliştiren P&G’nin markası Orkid, Türkiye Voleybol Milli Takımları Resmi Sponsoru oldu. 6 Eylül Perşembe günü, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun ev sahipliğinde, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen imza törenine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve Milli Takım sporcularından Aslı Kalaç, Ceren Kestirengöz, Melisa Memiş ve Mislina Kılıç da katıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ yaptığı konuşmada P&G markası Orkid’le işbirliklerinin geçmişine vurgu yaparak, Orkid’in Türkiye Voleybol Milli Takımlarına verdiği katkı ve destekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Milli Takımımız FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde büyük bir başarıya imza attı

Mehmet Akif Üstündağ; “Başarı dolu geçen bir Milli Takım sezonunu, Japonya’da düzenlenecek FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası’nda elde edeceğimiz göğsümüzü kabartacak sonuçlar ile taçlandırmak istiyoruz. Milli Takımımız, FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde büyük bir başarıya imza atarak Dünya ikinciliği elde etti. Aynı başarıyı, Dünya Şampiyonası’nda da gösterme arzusundayız. Önümüzdeki yıl, Avrupa Şampiyonası gibi büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacağız. 2003 yılında Ankara’da ev sahipliği yaptığımız Avrupa Şampiyonası’nın ardından; 2019’da da Orkid ile işbirliği içinde olacağız.

P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ise TVF resmi sponsorluğu ile spora ve genç kızlara verdikleri desteği bir adım öteye taşıyarak güçlendirdiklerini söyledi.

 “Kadının gücünün farkındalığını artırmaya çalışıyoruz”

Tankut Turnaoğlu; “Orkid olarak, 40 yıldır Türk kadınını ilklerle buluşturuyor, onların sağlıklı ve özgüvenli hissetmesi için yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Bu amaçla, eğitimden iş dünyasına kadar tüm alanlarda kendilerine güvenmeleri konusunda ilham veriyoruz. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz ve toplumda adeta bir harekete dönüşen  “Çocuk da yaparım kariyer de” ve #KızGibi projelerimizle kadının gücünün farkındalığını artırmaya çalışıyoruz. Kadınların ve genç kızların hem fiziksel hem de zihinsel olarak güçlendirilmesi ve özgüvenli hissetmesi için sporun rolü çok büyük.

Filenin Sultanları’ndan Aslı Kalaç, Ceren Kestirengöz, Melisa Memiş ve Mislina Kılıç  ise Orkid’e resmi sponsor olarak sağlayacağı katkılardan dolayı teşekkür ederek, yoğun bir çalışma temposu içinde oldukları Dünya Şampiyonası öncesi, bu güç birliğinin kendilerini daha da motive ettiğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER