Ontex’te bayrak değişimi

Ontex’te MEAA (Ortadoğu, Afrika ve Asya) Pazarlama Direktörlüğüne Murat Elgün getirildi.

Canbebe, Helen Harper ve Canped markalarıyla tüketicilere hizmet veren hijyenik ürünler üreticisi Ontex’te MEAA (Ortadoğu, Afrika ve Asya) Pazarlama Direktörlüğüne Murat Elgün getirildi.

Murat Elgün hakkında:

Profesyonel kariyerine Procter & Gamble’da pazarlama bölümünde başlayan Elgün; ilerleyen yıllarda Danone Baby Food’da Türkiye ve Amsterdam ofislerinde bölgesel ve global pazarlarda farklı pozisyonlarda çalıştı ve son olarak pazarlama koordinatörü olarak görev aldı. Sütaş’ta pazarlama müdürlüğü, sonrasında da Pınar Gıda’da pazarlama direktörlüğü Zyman Core Strategy Group’ta danışmanlık yaptı. Ontex’e, 2012’de Türkiye ve Ortadoğu Pazarlama Direktörü olarak katılan Murat Elgün’ün, 2014’de Kuzey Afrika da sorumlu olduğu bölgeler arasına girdi. Görevini Ontex Belçika ofisinden yürüttü. 2019 Ocak itibarıyla da MEAA olarak bilinen Fas’tan Japonya’ya, güneyde de Güney Afrika Cumhuriyeti’ne kadar geniş bir bölgenin pazarlama direktörlüğünü üstlendi.  Nisan ayındaysa Ontex Türkiye ofisinde ekibiyle beraber çalışmaya başlayacak.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Murat Elgün, çok iyi derecede İngilizce ve orta seviyede Almanca biliyor. Elgün, evli ve bir çocuk babası.

İLGİLİ HABERLER