‘N’oluyo’ App Store’da en iyi tv ve film uygulamalari arasina girdi

 

N’oluyo, App Store’daki en iyi TV ve film uygulamalarından biri oldu.

Televizyon için bir sosyal ağ, sosyal bir televizyon rehberi olarak yayın hayatına başlayan N’oluyo, 4 ayda yaklaşık 60 bin üyeye ulaştı.

Televizyon dünyasını yakından takip edenlerin hayatına renk ve eğlence katma hedefiyle çalışan N’oluyo TV severlerin diziler, filmler ve programlar hakkında birbiri ile konuşabildiği, izledikleri programları arkadaşlarına tavsiye edebildikleri bir sosyal ağ ve sosyal bir TV rehberi.

App Store’daki pek çok uygulama arasından sıyrılarak “Öne Çıkanlar” arasında girmeyi başardı. Herhangi TV kanalına ait olmadan ve izlemeye odaklanmadan üyelerine sosyal bir TV dünyası sunması onu rakiplerinden farklı kılıyor.

Kısa süre önce kullanıcılarla buluşan N’oluyo, 4 ayda 60 bin üyeye ulaştı. N’oluyo üyeleri, kendileriyle aynı programı seyreden, aynı diziyi seven, aynı maçı izleyen yüzlerce insanla iletişim kurabiliyor. “Kiralık Aşk”, “Güneşin Kızları”, “Supernatural” ya da “Arrow” gibi dizilerin veya programların sohbeti, son dakika haberleri, fragmanlar, dedikodular, caps’ler veya değerlendirmeler her program için özel hazırlanan sayfalarda yapılıyor.

N’oluyo, favori dizisi veya programı başlarken push mesaj ve e-posta aracılığı ile üyelerini uyarıyor. Kullanıcılar, televizyonda ne var ne yok her şeyi, N’oluyo’da bulabiliyor.

Eğlenceli dizi testleri, üyelere yazar olma fırsatı tanınması ve kişiye özel yayın akışlarının belirlendiği izleme listeleri N’oluyo’nun diğer özellikleri arasında yer alıyor.

N’oluyo’nun mobil uygulaması Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Android uygulaması ise hazırlık aşamasında.

İLGİLİ HABERLER