Nescafé Survivor deneyimi yaşatacak

Nescafé, 75. Yılı’nda Survivor’a sponsor oldu. Panama’da kıyasıya yarışan yarışmacıların ödüllerinin arasında bu sezon Nescafé tüm ürünleri ile yer alıyor.

Nescafé Panama’ya götürüyor
Kahvenin uzmanı Nescafé’nin en sevilen ürünü Nescafé 3ü1 Arada, Facebook sayfası üzerinden heyecanlı bir yarışma düzenliyor. Yarışmacılar, “Survivor öyle olmaz böyle olur” dediği fotoğrafları Facebook sayfasına yükleyecek. Acun Medya çalışanlarından oluşan jüri üyeleri ise Survivor’a en uygun fotoğrafları seçecek. Yarışmayı kazanan talihli bir arkadaşıyla beraber Survivor’ın düzenlendiği Panama’ya gitme şansı yakalayacak.

Üniversitelerde Survivor Yarışmaları düzenlenecek
Çukurova, Hacettepe, Ege, Boğaziçi, Eskişehir Anadolu, Akdeniz ve Yıldız Teknik üniversitelerinin bahar şenliklerinde kurulacak parkurlarda öğrenciler, Survivor oyunları oynayacak. Kıran kırana geçecek bir mücadele sonrası İstanbul’da Acun Ilıcalı’nın da katılacağı büyük final organizasyonu gerçekleşecek. Finale kalan 3 kişilik üniversiteli Survivor ekibi Panama’ya gitmeye hak kazanacak.

Survivor Paketleri marketlerde satışa sunuldu
Survivor’a özel yeni Nescafé paketleri Mayıs ayı itibarı ile marketlerde satışa sunulacak. İçinde çeşit çeşit Nescafé ürünleri ve termos bulunan Nescafé Survivor paketleri maceracı kahve severlerin tercihi olacak.

İLGİLİ HABERLER