MultiTravel iş seyahatlerinizi kolaylaştırmayı hedefliyor

Multinet Up’ın şirketlerin seyahat organizasyonu ihtiyacına cevap veren kurumsal seyahat platformu MultiTravel’da seyahat ve konaklama satın alırken kontrol yetkinliği sağlayan dijital platformda, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, yurt içi konaklama gibi hizmetler sunuluyor. 

Multinet Up’ın şirketlerin seyahat organizasyonu ihtiyacına cevap vermeyi amaçlayan kurumsal seyahat platformu MultiTravel kurumlara sunduğu fiyatlar, şeffaflık, izlenebilirlik, kontrol mekanizmaları, seyahat planlama ve masraf yönetimindeki operasyonel kolaylıklarıyla hem çalışanların hem de gider yöneticilerinin memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

 Y jenerasyonunun yüzde 90’ı iş seyahatlerini yan hak olarak görüyor

Çalışan jenerasyonlarının değişmesi, teknolojinin iş hayatını ve şirketleri dönüştürmesi ile çalışanların iş hayatından beklentileri de değişti. Yapılan araştırmalar, artık çalışanların günlük hayatında kullandığı teknolojileri iş hayatında da kullanmak istediklerini gösteriyor. Araştırmalar, masraf takibinde zorlanan Y jenerasyonunun yüzde 90’ının iş seyahatlerini yan hak olarak gördüğünü, yüzde 89’unun iş seyahatini uzatarak tatil yapma eğiliminde olduğunu, yüzde 60’ının ise mil programlarını kullanarak uçuş sınıfını yükselttiğini gösteriyor. Şirketlerse iş seyahatlerinde çalışanlarının ihtiyaçlara cevap veren çözümleri tercih ederek hem çalışan memnuniyetini hem de seyahat politikalarınına uyumluluğu artırmayı hedefliyorlar. İşte bu noktada MultiTravel dijital özellikleriyle çalışanların değişen kullanım alışkanlıklarını yönetmeyi de vadediyor.

Multinet Up’ın Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yeşilyurt, MultiTravel’in kurumlara ve çalışanlarına sunduğu ayrıcalıklar hakkında değerlendirmelerde bulundu, “MultiTravel ile kurumsal seyahatlerde 7 gün 24 saat tüm cihazlardan uçuş ve konaklama hizmeti alınabiliyor. Platformun özelleştirme fonksiyonları sayesinde tüm planlama ve harcamalar şirketin kendi iş seyahati ve gider yönetimi kuralları dahilinde gerçekleştiriliyor. MultiTravel kurumlara deneyim, verimlilik ve tasarruf kapılarını açıyor” dedi.

 

İLGİLİ HABERLER