Multinet kartına 600 TL yükleyene TV keyfi hediye

Akıllı hizmet ve ödeme sistemleri pazarının lideri konumunda bulunan Multinet Up, 3 ay boyunca kartına toplam 600 TL yükleme yapan kullanıcılarına 12 aylık D-Smart Aile paketi hediye ediyor.

14 Ağustos 2015 / İstanbul – Türkiye’de 870 binden fazla kart kullanıcısına, 21 bine yaklaşan kurumsal müşteriye ve 35 bine yakın üye iş yerine hizmet veren Multinet Up, kullanıcılarına yönelik gerçekleştirdiği kampanyalar ile de adından söz ettiriyor. Bu kez D-Smart ile iş birliği gerçekleştiren Multinet Up, 13 Ağustos- 13 Kasım tarihlerinde Restonet kartlarına toplam 600 TL yükleme yapan kullanıcılarına bir yıl boyunca D-Smart Aile Paketi hediye ediyor.

Yemek yerken kazandıran kampanya 

3 aylık periyod boyunca toplam 600 TL yükleme yapan kişilere D-SMART hediye. Kartlarına yükledikleri bakiyeleri yemek yerken kullananlar aynı zamanda TV keyfinin de tadını çıkarıyor. Kullanıcı, portalinden ve multimobilden kartlarına kredi kartlarını eşleyerek bakiye yükleyebiliyor. Kullanıcılar kampanyadan bir kart ile tek sefer yararlanabiliyor. Kampanya yalnızca yeni D-SMART kullanıcısı olacak kişiler için geçerli olacak.

Detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.multinet.com.tr/Pages/dsmartkampanyasi.aspx

advertorial

İLGİLİ HABERLER