Martı’nın yeni iletişim ajansı belli oldu

İletişim sektöründe 25 yılı geride bırakan MPR İletişim Danışmanlığı elektrikli scooter paylaşım girişimi olan Martı’nın yeni iletişim ajansı oldu.

Yeni ekonomi çağının dinamosu startup’lar için özel bir paket hazırlayan MPR, girişimcilere iletişim desteği sağlamaya başladı. Pakette, iletişim yol haritası, lansman planı, medya eğitimi, kriz eğitimi ve ihtiyaçlara özel tasarlanmış medya ilişkisi hizmetleri yer alıyor.

MPR İletişim Danışmanlığı Başkanı Meral Saçkan, dünyada iş yapış şekillerini değiştiren startup’ların Türkiye’de de ekonominin itici gücü haline gelmeye başladığını söyledi. Y kuşağının iş dünyasında ağırlığını hissettirmeye başladığını belirten Saçkan, şöyle konuştu: “Sektörün temellerini atan bir iletişimci olarak Y kuşağının iş iklimini ele geçirmesini ve iş kültürünü değiştirmesini ilgiyle izliyorum. Buna tanık olmak ve onlarla birlikte çalışmak heyecan verici. Türkiye’nin 25 yılında, Türkiye ekonomisinin yapı taşı şirketlere hizmet vermiş bir iletişim ajansı olarak, odağımıza hep yenilenmeyi ve dönüşümü koyduk. Zamanın ruhunu anlamak, ona kıyafetler biçip dışarıya çıkarmak ve ona uygun çözümler sunmak iletişimci olarak bizlerin görevi. 25 yıldır yaptığımız gibi şimdi de teknolojinin yön verdiği iş evreninde değişimi görüyor ona çözümlerimizi ve süreçlerimizi buna uygun olarak yeniliyoruz.”

İLGİLİ HABERLER