Marketing Türkiye’nin mobil aplikasyonlarını indirdiniz mi?

Marketing Türkiye mobil uygulamaları sayesinde, bayram tatili boyunca pazarlama iletişimi dünyasında yaşanan her türlü gelişmeyi anı anına takip edebilirsiniz. Bugüne kadar Türkiye’de pazarlama iletişimi sektörüne yönelik en güncel bilgileri en hızlı, yalın ve tarafsız haliyle okuyucularıyla buluşturmayı kendine amaç edinen Marketingturkiye.com.tr, bundan böyle beş ayrı mobil platformda takipçileriyle buluşuyor olacak. Happy Digital tarafından Marketing Türkiye için hazırlanan yeni mobil uygulamalar her platforma özel tasarımı (iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Nokia) ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. 

Beş ayrı platformda: Marketing Türkiye 
Marketing Türkiye’nin yeni mobil dünyadaki bu atılımıyla ilgili görüşlerini aktaran Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, süreç esnasında yaşananlarla ilgili şunları söylüyor: “Bilindiği üzere Marketing Türkiye dergisinin ilk iPhone uygulaması bundan yaklaşık iki yıl önce App Store’da yerini almıştı. O günden bugüne mobil dünyada yaşanan gelişmeler, gerek tasarım gerekse kullanım kolaylığı açısından bir yenilenme sürecini gerektirdi. Tabii bu esnada Marketing Türkiye’nin takipçilerinden gelen geri bildirimleri de göz ardı etmedik. Marketing Türkiye okuyucuları özellikle Android, Windows Phone, Nokia ve iPad gibi platformlarda da en güncel haberlere ulaşmak istedikleri konusunda taleplerini daha sık ifade eder oldular. Biz de daha fazla vakit kaybetmeden bir çözüm ortağı arayışına girdik ve çok geçmeden İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde de kreatif çalışmalarımızı üstlenen Happy Digital’le mobil dünyadaki yenilenme sürecimize start verdik.” 
Sade ve modern tasarım 
Uygulamaların yaratıcı ajansı Happy Digital’in Ajans Başkanı Volkan Ekiz ise arkasında oldukça yoğun bir ekip çalışmasını barındıran bu projenin bir parçası olmaktan hayli memnun olduklarını söylüyor. Şöyle devam ediyor sözlerine Volkan Ekiz: “Marketing Türkiye’nin mobil dünyada yeni bir döneme gireceğini ve bu süreçte çözüm ortağı olarak Happy Digital’le ilerleyeceğini duyduğumuzda ekip olarak çok mutlu olduk. Türkiye’nin en fazla takip edilen pazarlama iletişimi platformlarından biri olan Marketingtürkiye.com.tr’nin mobil platforma en doğru şekilde nasıl aktaracağımızı düşünmeye başladık. Marketing Türkiye’den bize gelen brief’te ise en önemli noktanın kullanım kolaylığının yanı sıra sade ve modern bir tasarım olduğunu gördük. Bir yandan Marketing Türkiye’nin web sitesinde yer alan tüm içerikleri mobil platforma taşımamız, diğer yandan bunu en sade ve kullanıcıyı yormayacak, kafasını karıştırmayacak biçimde bir arayüz tasarlamamız gerekiyordu. Tasarım ve yazılım ekibimiz bir araya gelerek şu anki tasarımı ortaya çıkardı. Önümüzdeki günlerde -gelen kullanıcı geri bildirimleri de dikkate alarak- Marketing Türkiye takipçilerinin çok daha iyi bir mobil deneyim yaşaması için birkaç güncelleme daha yapmamız söz konusu olacak.” 
 

İLGİLİ HABERLER