Marketing Türkiye’den bir ilk daha: Podcast serimiz yayında!

Pazarlama sektörünün lider platformu Marketing Türkiye ve Karnaval.com iş birliğiyle hayata geçirilen “Marketing Türkiye Podcast Serisi” yayında. Bundan böyle yeni kavram ve akımların yer aldığı derinlikli makaleler her Cuma bir yeni Podcast bölümüyle karnaval.com ve marketingturkiye.com.tr’de iş dünyasıyla buluşacak. 

Marketing Türkiye Podcast serisinin tanıtımında dinleyenlerine şöyle tanıtılıyor, “Tutum ve davranışları anlamak üzere sayısız bileşenin incelendiği bir bilim dalı pazarlama. Alfabesi rakam, uğraşısı insan, özü duygulardır. Toplumsal hareketleri gözler, nabzı tutar ve aksiyon alır; hem psikoloji hem sosyolojidir. Rekabetin giderek arttığı günümüzde iş dünyasının profesyonelleri günün önünde gitmek, bilgiyi yorumlamak ve herkesten önce uygulamak durumundalar. Marketing Türkiye içerikleriyle bu zorlu alanda hem yol gösterici olacak, hem dinleyenlerine yoldaşlık edecek.”

Her yıl okur sayısını artırarak yoluna devam eden Marketing Türkiye, pazarlama sektörünün en güncel yaklaşımlarını tüm mecralarından okuyucularıyla buluşturuyor. Kurulduğu günden bugüne yenilikçi yaklaşımıyla sektöre öncü olmayı misyon edinen Marketing Türkiye, bu kez de popüler kültürün yükselen trendlerinden Podcast yayınıyla okurlarına sesleniyor.

Karnaval.com ve Marketing Türkiye iş birliğinin ilk ürünü olarak hayata geçen “Marketing Türkiye Podcast Serisi” her hafta akıl açıcı bir içerikle okurlarına yarın ve ötesine ilişkin bir perspektif sunuyor. Marketing Türkiye tarafından içeriği tasarlanan Podcastler Karnaval Grubun kaliteli prodüksiyonuyla kurumlara özel içeriklerle Podcastler olarak da hazırlanacak.

Teknolojilerinden veriye, sıradanlıktan zirveye kadar pek çok alanda yenilikçi makaleyi seslendiren Podcast serisi cuma günleri yeni bölümüyle karnaval.com ve marketingturkiye.com.tr’da dinleyicilerini bekliyor.

Marketing Türkiye Podcast Serisinde yer alan bölümler:

Marketing Türkiye Podcast Serisi’ndeki tüm içerikleri dinlemek için BURAYI tıklayın. 

İLGİLİ HABERLER