LEWIS’in Türkiye’deki stratejik ortağı F5 İletişim oldu

F5 İletişim Yönetimi, global iletişim ajansı LEWIS’in stratejik ülkelerde iş ortaklığı yaptığı ajansları dahil ettiği LEWIS+ ağının Türkiye temsilcisi oldu.  Bu anlaşma F5 İletişim Yönetimi’ne ve iş ortaklarına, LEWIS’in başarılı bir şekilde operasyonlarını yürüttüğü 80 pazarda yer alma esnekliğini tanırken, aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerinde hizmet sunma ve tecrübelerini uluslararası alana taşıma fırsatını da beraberinde getirecek. Holmes Report’un, “Global Top 250 PR Agency Ranking 2016” verilerine göre LEWIS, dünyadaki en iyi 250 PR ajansı arasında 29. sırada yer alıyor.

F5 İletişim Yönetimi, dünyadaki en iyi 250 PR Ajansı arasında 29. sırada yer alan LEWIS’in stratejik ülkelerde iş ortaklığı yaptığı ajansları dahil ettiği LEWIS+ ağının Türkiye temsilcisi oldu. PR, dijital, etkinlik ve pazarlama iletişimi alanlarında yaratıcı ve proaktif birçok çalışmaya imza atan F5 İletişim Yönetimi, kuruluşundan itibaren geçen yaklaşık beş yılda önemli başarılar elde etti.

F5 İletişim Yönetimi’nin, LEWIS’in Türkiye’deki stratejik ortağı olmasından dolayı heyecan duyduklarını ifade eden LEWIS EMEA & APAC Başkan Yardımcısı Andres Wittermann, “Türkiye’deki yeni iş ortağımız, müşteri çeşitliliği, iletişim sektörüne ve pazara yaklaşımı bağlamında oldukça yenilikçi, zengin bir profile ve deneyime sahip. Bunu da 5 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirmeleri, mevcut potansiyeli değerlendirmemiz adına bizim için oldukça önemli bir etken oldu. F5 İletişim Yönetimi’nin, LEWIS’in küresel ölçekteki başarılarına değer katacağına inanıyorum” diye konuştu.

F5 İletişim Yönetimi Ajans Başkanı Murat Demirok ise yapılan anlaşmaya ilişkin olarak, “F5 İletişim Yönetimi adına son derece gurur ve mutluluk verici bir gelişme. Bizi her daim başarıya ulaştıran, iş ortaklarımızla olan uyumumuz ve mesleğimize karşı içimizdeki heyecan ve tutkudur. Global ve güçlü yapısıyla LEWIS, başarısını ve tecrübesini dünya üzerinde 80 ülkeye taşıyor. Biz de bu global açılımın bir parçası olarak kendimizi, kısa sayılabilecek bir sürede Türkiye’den dünyaya açılan bir başarı hikayesi olarak konumlandırıyoruz. Türkiye’de hem global hem de ulusal iş ortaklarımıza hissettirdiğimiz güvenilir çözüm ortağı algımızı, LEWIS+’ın bize sunacağı fırsatlar doğrultusunda yeni global markalara da taşıyacağız” dedi.

İLGİLİ HABERLER