KOBİ’ler teknolojiyle buluşuyor

Türk Telekom ve Marketing Türkiye’nin KOBİ’leri teknolojiyle buluşturmak ve markalaşma sürecinde onlara yol göstermek amacıyla gerçekleştirdiği “KOBİ Dolu Anadolu Zirvesi” 18 Aralık Perşembe günü Antalya’da gerçekleştirilecek. Zirve kapsamında Anadolu’daki küçük ve orta büyüklükteki işletmelere, dijital dünyanın imkânları, güçlü bir marka olmanın yolları ve dijital dünyada iş yapmanın avantajları anlatılacak.

Türk Telekom ve Marketing Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen zirvede “Marka, Markalaşma Nedir, Neden Önemlidir” ve “KOBİ’lerin İyi Bir Marka Olma Yolunda Yapması Gerekenler” başlıklı konuşmalar gerçekleştirilecek. Başarılı KOBİ’lerin hikâyelerinin de örneklerle anlatılacağı zirvenin son durağı Antalya olacak. 

Dünya standartlarında, katma değeri yüksek, kaliteli iletişim hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, “KOBİ’ler Türkiye ekonomisine yatırım ve istihdam anlamında önemli katkılar sağlıyor. Türk Telekom olarak KOBİ’lerle bir araya gelmeyi ve onlara destek olmayı çok önemsiyoruz. Gelişmiş fiber optik altyapımız üzerinden sunduğumuz uçtan uca teknoloji çözümlerimiz ile her zaman KOBİ’lerimizin yanındayız” dedi. Uzman kadrolarının KOBİ’lerle bire bir görüştüğünü ve teknoloji danışmanlığı yaptıklarını dile getiren Şimşek, “KOBİ’ler, iletişim teknolojileriyle ticari etkinliklerini büyük ölçüde artırabilirler. Biz KOBİ’lerimize, teknolojik altyapımız, gelişmiş ses ve genişbant çözümlerimiz ile hız ve verim kazandırmayı, böylece küresel anlamda da rekabet güçlerini artırmalarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

KOBİ Dolu Anadolu Zirve’sinde katılımcılarla deneyimlerini paylaşacak isimler arasında Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Ocakoğlu ve Dijital Pazarlama Uzmanı Cüneyt Devrim yer alıyor.

Sürpriz yarışmalar ve organizasyonlarla renklenecek program hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler http://kobidoluanadolu.com/ sitesini ziyaret edebilir;  esrak@mmiturkiye.com‘a mail atabilir ya da +90 212 211 11 12 numaralı telefonu arayabilirler. 

İLGİLİ HABERLER