Kendi heykelinizi yapma fikrini 3D teknolojisiyle gerçekleştiren yer: ICONIC

 

3D yazıcılar hayal edebileceğimiz çoğu şeyi baskı teknolojisiyle oluşturmaya başladı. Dijital çağın getirdiği en önemli yeniliklerden 3 boyutlu baskı teknolojisi, heykelinizi yaptırmak için de kullanılabiliyor.

İstanbul Nişantaşı Milli Reasürans Çarşı’sındaki ICONIC, yüksek çözünürlüklü 3D tarama stüdyosunda her tür modelleme ihtiyacına yönelik hizmet sunuyor.

Çevrenizi saran 100 adet profesyonel kameranın farklı açılardan, aynı anda fotoğraflarınızı çekmesiyle 3D ikonunuza sahip olmak artık çok kolay. ICONIC stüdyosunda dilediğiniz pozu ister tek başınıza, ister sevdiklerinizle beraber verebilirsiniz. Elde edilen yüksek çözünürlüklü 3D dijital modeller, kişinin kendi ikonunu dünyadaki mevcut tüm 3D yazıcılardan tekrar tekrar basabilmesini sağlıyor. Sadece 1 saniye süren taranma işleminden sonra, 10 cm. ile 35 cm. arasında dilediğiniz boyutta heykelinizi sipariş edebilir, 2 hafta sonrasında da teslim alabilirsiniz. Dilerseniz gerçeklikle hayal gücünü bir araya getirerek 3D ikonunuzu modifiye de edebilirsiniz. Daha ince gözükmek veya karikatürize edilmek de ICONIC’te mümkün…

 

Drama
by iconic
on Sketchfab

Daha fazla bilgi için: iconic.com.tr

İLGİLİ HABERLER