itelligence Türkiye’de 2 atama: Ayça Konak ve Gökçe Serim

 

SAP platin iş ortağı olan itelligence Türkiye’de Ayça Konak Stratejik Satışlar Müdürü (Head of Strategic Sales) pozisyonuna atanırken, Gökçe Serim Sektör Satış Yöneticisi (Industry Sales Manager) pozisyonuna getirildi.

Ayça Konak hakkında:

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunu olan Ayça Konak, IT sektöründe 20 yılı aşkın yöneticilik tecrübesine sahip. Ağırlıklı olarak stratejik satış yönetimi pozisyonlarında görev alan Konak,  2008 yılında Hewlett Packard firmasında Birim Yöneticisi, olarak görev yapmış ve aynı zamanda aralarında Siemens, Probil ve Orange firmalarının da yer aldığı birçok uluslararası şirkette görev almıştır. 2010 yılından bu yana SAP Türkiye’de Kıdemli Müşteri ve Sektör Satış Yöneticisi olarak görev yapan Ayça Konak, itelligence Türkiye’de Stratejik Satışlar Müdürü olarak görev yapacak.

Gökçe Serim hakkında:

Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra Galatasaray Üniversitesi Pazarlama ve Lojistik Yönetimi Bölümü yüksek lisans programını tamamlayan Gökçe Serim, kariyerine 2002 yılında Ford Otomotiv Sanayi’de başladı. Hewlett Packard, Turkcell ve CA Technologies gibi önemli firmalarda üst düzey görevlerde yer aldıktan sonra, son olarak 2012’de SAP Türkiye SAP Business One Kanal Satış Yöneticisi görevini üstlenen Gökçe Serim, itelligence Türkiye’de Sektör Satış Yöneticisi olarak görev yapacak.

 

 

 

İLGİLİ HABERLER