İstMarina AVM, iletişim ortağını seçti

PR, etkinlik, reklam ve sosyal medya disiplinlerinde ulusal ve uluslararası pek çok markaya hizmet veren Manifesto, müşteri portföyüne alışveriş, eğlence ve lezzetin yeni adresi İstMarina AVM’yi ekledi.

Manifesto, “Deniz üstü alışveriş” mottosuyla 28 Mart’ta kapılarını açan, Anadolu yakasının sahil cephesi en geniş alışveriş ve yaşam merkezi İstMarina’ya iletişim hizmeti verecek.

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanan İstMarina AVM, 70 bin metrekare kiralanabilir alanda, ünlü markaların yeni konsept mağazaları ve dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerinin yer aldığı gurme restoranları bünyesinde barındırıyor. İstMarina AVM’nin yönetimi JLL Türkiye tarafından yapılıyor.

Yurt dışında şirket kurarak markasını sınırların ötesine taşıyan ilk Türk iletişim grubu olan Manifesto Grup, PR, etkinlik, reklam ve sosyal medya disiplinlerinde, perakende, finans, enerji, otomotiv, inşaat, sanat ve turizm sektörlerinde yerli ve yabancı müşterilerine başarılı danışmanlık hizmeti veriyor.

İLGİLİ HABERLER