İş ve girişimcilik dünyası Giveback Gala’da bir araya geldi

Girişimcilik potansiyeli olan gençlerin kendi yollarından giderek iz bırakmasına destek olan Girişimcilik Vakfı, “Giveback” kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla Fellow’ların, girişimcilerin, sanat ve iş dünyasından önemli isimlerinin katılımıyla “Giveback Gala” etkinliğini gerçekleştirdi.

Türkiye’nin katma değer dönüşümünü girişimcilik ile hızlandırmak vizyonu ile kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı (Girvak), girişimcilik kültürünü oluşturmak ve yaygınlaştırmak misyonu ile çalışmalarına devam ediyor. “Giveback” felsefesinin ilham verici gücü ile farklı hedef kitlelerine yönelik etkinlikler düzenleyerek “geri verme” kültürünü yaygınlaştıran Girvak, bu yıl da girişimcilik ekosisteminin lider isimlerini konuşmacı olarak ağırladığı “Giveback Gala” etkinliğini gerçekleştirdi.

Turkcell’in ana sponsorluğunda gerçekleşen galada, Girişimcilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, Turkcell’in Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, dünya çapında 40’tan fazla start-up’ın yatırımcısı ve ICQ’nun ilk yatırımcısı olan Yossi Vardi konuşmalarıyla katılımcılara ilham verdi.

Girişimcilik ekosistemi ve iş dünyasından lider isimlerin yer aldığı galada önce çıkan isimler arasında İngiltere prensesi Beatrice Mountbatten-Windsor, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Koç ve Girişimcilik Vakfı mütevelli heyet üyesi ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Esin Güral Argat, Girişimcilik Vakfı Mütevelli Heyet üyesi Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü, Gülden Yılmaz, Hakan Baş ve Yomi Kastro da yer aldı.

İLGİLİ HABERLER