İş dünyası gençlerle buluşuyor

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 22. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu, “Sınırsızlık Çağı” temasıyla 27-31 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Aralarında Bosch Türkiye CEO’su Steven Young’tan, UPS Türkiye CEO’su Ufku Akaltan’a, Daikin CEO’su Hasan Önder’den Bitaksi Kurucusu Nazım Salur’a dek iş dünyasının önemli isimleri deneyimlerini öğrencilerle paylaşacak.

Öğrenciler ile iş dünyasının liderleri arasında köprüler kurarak tecrübe aktarımına olanak sağlamak, gelecekte iş dünyasına yön verecek teknolojik gelişmeleri öğrencilere iletmek amacıyla 22 yıldır düzenlenen İTÜ EMÖS, bu yıl Akbank Ana Sponsorluğu’nda “Sınırsızlık Çağı” konusu etrafında şekillenecek. İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 22. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu, 27-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Sempozyumda, iş dünyasına yön veren şirketlerin önemle ilgilendikleri ve gelecekte iş dünyasının dinamiklerini büyük ölçüde değiştireceği ön görülen Big Data, Internet of Things gibi kavramların yanı sıra  nöro ve dijital pazarlama, Türkiye’de hızla gelişmekte olan girişimcilik ekosistemi ve startup’lar gibi konular uzmanlar tarafından tanıtılacak. 

22. İTÜ EMÖS oturumlarına katılacak olan isimler şöyle;

Mehmet Altınok – Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran CEO

Agah Uğur – Borusan Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO

Steven Young – Bosch Türkiye CEO

Burak Aydın – Intel Türkiye Ülke Müdürü

Tolga Ulutaş – Accenture CEO

Hasan Önder – Daikin CEO

Ufku Akaltan – UPS Türkiye CEO

Erkan Duysal – Arçelik CIO

Prof. Dr. Erhan Erkut – MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı

Kaan Kayabalı – Onedio.com Kurucusu

Nazım Salur – Bitaksi Kurucusu

Dr. Yener Girişken – ThinkNeuro Kurucusu

Ufuk Tarhan – Fütürist, M-Gen Danışmanlık Kurucusu gibi isimler katılımcılarla buluşacak.

İTÜ EMÖS’e her sene toplamda 72 üniversite ve 34 farklı bölümden bine yakın öğrenci katılıyor. Oturumlara katılımın ücretsiz olduğu İTÜ EMÖS hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler ituemos.com adresini ziyaret edebilir. 

İLGİLİ HABERLER