İPZ Bursa’da şehre değer katan markaların temsilcileri buluştu…

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), 9. Anadolu turunun dördüncü zirvesi 26 Ekim’de Sheraton Bursa Hotel’de gerçekleşti. Yeni dünyanın ge­reklerine uygun iş yapış biçimlerinin tartışma­ya açıldığı İPZ Anadolu’nun Bursa destekçileri GarentaDAY, NN Hayat ve Emeklilik, Yapı Kredi Bankası, Aygaz, OutWork Event Design ve TAV İşletme Hizmetleri’nin içerik desteği verdiği kon­ferans dizisinde “birlikte iş yapma kültürü” konuşuldu. Akademi desteği de alan İPZ Anadolu’16’ya katılanlara Boğaziçi Üniversitesi’nin katılım belgesi verildi.

Ayrıca bir sonraki ayağı 24 Kasım’da İzmir’de gerçekleşecek İPZ Anadolu’nun Bursa turunda Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketiyle birlikte yaptığı “Öncü Sektörler ve Öncü Markalar Araştırması” açıklandı. Araştırma sonuçlarına göre ödül alan Bursa markaları şöyle:

Mobilya ve dekorasyon sektöründe en başarılı marka: Weltew Mobilya

Süt ve süt ürünleri sektöründe an başarılı marka: Eker

Elektrik ve elektronik sektöründe en başarılı marka: CLK Uludağ Elektrik

Otomotiv yan sanayi sektöründe en başarılı marka: Beyçelik

Yapı sektöründe en başarılı marka: Bursa Beton

Tekstil sektöründe en başarılı marka: Özdilek

Makine sektöründe en başarılı marka: Ermaksan

Tarım sektöründe en başarılı marka: Alara Fidan

Enerji sektöründe en başarılı marka: CLK Uludağ Elektrik

İtibar ve marka değeri en yüksek marka: Bursa Ticaret ve Sanayi Odası

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, İPZ Anadolu turları hakkında merak edilenleri ve pazarlama dünyasında yaşanan son gelişmeleri linetv Bursa’ya anlattı. Sohbetin tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

İLGİLİ HABERLER