IOS Sahibinden.com’u seçti

 

App Store’dan uygulama indiren IOS kullanıcıları için Sahibinden.com’un Apple mağazasında yer almasına onay geldi.

Apple kullanıcıları sahibinden.com uygulaması yüklü cihazlar ile Apple hesabı oluşturmadan ya da Apple hesabına girişte bulunmadan sahibinden.com uygulamasına erişim sağlayabilecek.Ayrıca sahibinden.com içerisinde yer alan milyonlarca ilanı Apple mağazaları içerisinde görüntüleyebilecek.Sahibinden.com mobil uygulaması iOS ya da Android işletim tabanlı mobil cihazlarda kolaylık sağlıyor.

Kullanıcılara çevrelerindeki emlak ilanlarını kolayca görüntüyebilmelerini sağlayan ‘Yakınımda Ara’,

İlanların tam konumunu haritada gösteren ‘Haritada göster’,

Çok daha yüksek çözünürlüklü ilan fotoğraflarına erişim sağlayan ‘Mega Foto‘ en beğenilen fonksiyonlar olarak ön plana çıkıyor.

 ‘Mobilden İlan Verme‘ özelliği ile de IPhone ve Android kullanıcılarının cepten ve tabletten çok daha pratik şekilde ilan verebilmelerine olanak tanıyor. Mobilde vasıta kategorisindeki yeni uygulamayla da ilan aşamasında araçlarının modelini seçtikten sonra standart tüm teknik özellikleri ve donanım bilgileri sahibinden.com tarafından ekleniyor.

Sahibinden.com mobil için çalışmalarının sonucu olarak sene içerisinde Stevie International Business Awards’da Android Uygulaması ile altın ödüle, Digital Age Dergisi ve MMA Türkiye (Mobil Pazarlama Derneği) “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında hem ilk 6 aylık hem de 2015 yılı genelinde 3 kategoride birinciliğe layık görüldü. Google Play Store tarafından da “2015’in en iyi uygulamaları” arasında seçildi.

 

İLGİLİ HABERLER