İnternet sitesinde makarna satan Kiğılı’dan bu kez de “alkollü mendil” açılımı geldi

Geçtiğimiz günlerde internet sitesi üzerinden makarna, bulgur, pirinç, salça, yağ gibi market ürünleri satışa sunan ve bu girişimiyle çok konuşulan erkek giyim markası Kiğılı, bu kez de siparişi verilen gönderilerin fatura bölümüne alkollü mendiller koyarak “evlere güvenli bir şekilde teslimat” sunduklarını duyurdu. 

Erkek giyim markası Kiğılı geçtiğimiz günlerde internet sitesi üzerinden makarna, salça, pirinç gibi temel besin gıdalarının yanı sıra temizlik ve hijyen ürünlerini satışa sunduğunu duyurmuş ve bu girişimi sosyal medyada oldukça tartışılmıştı. O dönemde “Evimizi ve lojistik gücümüzü, bu zor günlerde tüm üreticilerimizin ve milletimizin hizmetine açtık. Türkiye’nin evde bir eksiği kalmasın diye, Kigili.com’da ihtiyaç duyulan tüm ürünlere yer verme sorumluluğunu üstlendik” diyerek konuya açıklama getiren Kiğılı’dan şimdi de farklı bir açılım geldi… Marka gönderilerin fatura bölümüne alkollü mendil koyarak “evlere güvenli bir şekilde teslimat” sunduklarını açıkladı.

Marka sundukları alkollü mendil hizmetlerini şu sözlerle açıklıyor:

“İnsan odaklı hizmet anlayışının mimarı Kiğılı, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiye karşı başlattığı savaşı kararlılıkla sürdürüyor. Mağazalarından başlayarak e-ticarette devam ettirdiği önlemleri evlere taşıyan marka, tüketicilere güvenli ve sağlıklı hizmet deneyimi sunuyor. Kigili.com’dan özenle seçilen tüm ürünler yüksek güvenlikli alanlarda paketlenerek ulaşıma hazırlanırken, gönderilerin tamamının fatura bölümünde yer alan alkollü mendiller eşliğinde tüketicilerle buluşuyor.

Pandemiyle mücadele kapsamında; 67 ilde yer alan 226 mağazasında başlattığı dezenfeksiyon çalışmalarını, 25 bin metrekarelik genel müdürlük, lojistik ve e-ticaret merkezlerinde sürdüren Kiğılı, güveni ve hijyeni evlere taşıyor. Düzenli aralıklarla dezenfekte edilen e-ticaret bölümünde hazırlanan siparişler, eldivenli emin eller ve maskelerin ardındaki güler yüzler aracılığıyla tüketiciyle buluşuyor. Online mağazadan verilen tüm siparişler, paketlerin fatura bölümüne yerleştirilen antibakteriyel alkollü mendillerle ve Kiğılı’nın geniş ve profesyonel lojistik ağı sayesinde Türkiye’nin 81 iline güvenle teslim ediliyor.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini gösteren pandemiyle savaşı sosyal sorumluluk bilinci olarak sürdüren Kiğılı, #Birliktebaşaracağız diyen Türk halkının yaşamını kolaylaştırmaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk misyonuyla hareket eden ve Kigili.com’u tüm üreticilerin hizmetine açan marka, alkollü mendil uygulamasını ev-market ürünleri dahil tüm gönderilerde uyguluyor. Temel gıdadan hijyene, kişisel bakımdan bebek ürünlerine kadar birçok seçeneğin yer aldığı Kigili.com’daki her ürün, yüksek güvenlikli bir şekilde adrese teslim ediliyor.”

 

 

İLGİLİ HABERLER