İletişim duayenleri İstanbul’da buluşacak

Dünyanın birçok ülkesinden iletişim uzmanlarını buluşturacak Global PR Trends Zirvesi 26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de yapılacak. Zirvede, 34 ülkeden dünyanın en önemli markalarının iletişim duayenleri bir araya gelecek. Zirvede deneyimlerini paylaşacak markalar arasında Linkedin, Microsoft, AkzoNobel, General Electric, Cisco, HSBC, Roche, Citibank, Lenovo, BBC ve Chevron gibi sektörlerinin öncü kuruluşları yer alıyor. 

Global PR Trendleri  Zirvesi, 26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de düzenlenecek. 2011 yılından bu yana birçok farklı ülkede 15 kez yapılan etkinlik bu yıl Excel İletişim Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile gerçekleşecek. İletişim dünyasındaki global trendlerin tartışılacağı Global PR Trendleri Zirvesi’nde itibar inşa etmek, yöneticiler için PR’ın önemi, iletişim fonksiyonlarının evrimleşmesi, dijital iletişimde zorluklar ve fırsatlar, medya ile daha iyi ilişki kurmak için özgün modeller gibi farklı konular ele alınacak. 

34 ülkeden sektörlerinin önde gelen markalarının iletişim yöneticilerini buluşturacak zirvede konuşmacı olacak markalar şöyle: Linkedin, Microsoft, AkzoNobel, Visit Britain, Avusturalya Turizm, General Electric, Cisco, HSBC, Roche, Citibank, Lenovo, Airbus Grup, BBC ve Chevron.

 

İLGİLİ HABERLER