İDO’ya “temassız” indirim

Bankaların ortak platformu BKM ile İDO,  “temassız ödemeyi” tercih eden kart kullanıcılarına kazandıran bir kampanyaya imza atıyor.  Temassız ödemelerin yaygınlaştırılması amacıyla hayata geçirilen kampanya 8 Temmuz tarihine kadar sürecek. Kampanya kapsamında tüketiciler, İDO Eskihisar ve Topçular feribot seferlerinde tüm bankalara ait temassız banka ve kredi kartları ile yapacakları tek yön geçişlerde 45 TL yerine 35 TL ödeyecekler. Otomobil, minivan, jip, minibüs, midibüs (1-20 yolcu), kamyonet (4.000 kg altı) araçların yararlanabileceği kampanyada temassız ödemeyi tercih edenler, yolculuğun keyfine 10 TL’lik indirim ayrıcalığını da katacaklar.

Zamandan da kazandırıyor

En hızlı ödeme yöntemi olarak öne çıkan temassız ödemeler, nakit paraya göre 7 saniye daha hızlı ödeme imkanı sunarken, kart kullanıcıları kartlarını ellerinden bırakmadan hızlı, güvenli ve hijyenik ödeme deneyiminin keyfini yaşıyorlar.

Kampanya koşulları

  • Kampanyaya tüm bankalara ait temassız özellikli kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli asıl ve ek kartlar dahildir.
  • Kampanya indirimi sadece temassız olarak yapılan ödemeler için geçerlidir.
  • Kampanyada kazanılan 10 TL indirim,  Eskihisar ve Topçular gişelerinden yapılan temassız ödemelerde anında uygulanacaktır.
  • Kampanya ilk 10.000 araç ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya dahil olan araç sınıfları aşağıdaki tabloda ifade edildiği gibidir:
Sınıf Araç Tipleri
1 Otomobil, Binek araç (Otomobil Ruhsatlı)
1+ Minivan (Kamyonet Ruhsatlı)
2 Jip, Arazi taşıtı, Minibüsler, Midibüs (1-20 Yolcu), Kamyonet vb.

 

İLGİLİ HABERLER