Güzel Sanatlar’da kadro değişiklikleri

 

Güzel Sanatlar Ajans Başkanı Kayhan Şardan, Güzel Sanatlar Grubu’na, Yaratıcı Ajanslardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanırken, Güzel Sanatlar Ajans Başkanı olarak Burçin Ergünt görevlendirildi.

2009 yılında gruba Ping’in ortağı ve Ajans Başkanı olarak katılan Burçin Ergünt, konuyla ilgili:  “Ajansların varoluş sebeplerinden birinin de değişimi sürekli kılmak olduğunu, hem kariyerindeki ürün geliştirme tecrübelerinin, hem de grubun dijital ajansında geçirdiği yedi yıllık deneyimin, Güzel Sanatlar’a faydalı olması için çalışacağını” söyledi.

Bu görev değişiklikleri ile birlikte grubun dijital ajansı Ping’i de Güzel Sanatlar bünyesine katmaya karar veren Güzel Sanatlar Grubu, bu sayede 43 yıllık Güzel Sanatlar tecrübesini, yeni nesil iletişim araçlarına son derece hakim büyük bir ekiple de güçlendirmiş olmayı hedefliyor.

2008 yılından bu yana Güzel Sanatlar Ajans Başkanı olarak görev yapan Kayhan Şardan, yeni dönemde grubun yaratıcı ajansları olan Güzel Sanatlar ve Blab’a, stratejik önceliklendirme ve operasyonel verimlilik konularında destek olurken, aynı zamanda Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdüreceğini belirtti. 

İLGİLİ HABERLER