Golden Drum dünyanın en iyi ilk 7 yerel festivali arasında

WARC Rankings, pazarlama, yaratıcılık, medya ve etkinlik denince ilk akla gelen organizasyonlardan biri olan ve Türkiye temsilciliğini Marketing Türkiye’nin üstlendiği Golden Drum’ı bir kez daha dünyanın en yetkin festivalleri arasında gösterdi.

Dünyanın dört bir yanından ödül törenlerinin sonuçlarını inceleyen “WARC Creative 100” pazarlamacıların performanslarını meslektaşlarınınkiyle karşılaştırmasına olanak sağlıyor. Sıralamada Golden Drum dünyanın en yetkin ilk 7 yerel festivalden biri olarak gösterildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan WARC Araştırma ve Sıralama Yönetici Editörü Amy Rodgers:  “WARC, Doğu Avrupa bölgesini kapsayan Golden Drum Yaratıcılık Festivali’nin 2019 sonuçlarına 2020 WARC Creative 100 sıralamasında yer vermekten mutluluk duyuyor. WARC Creative 100 dünyanın en çok ödüllendirilen kampanyalarını ve kurumlarını WARC Rankings Danışma Kurulu’nun görüşleri ve yıllık gerçekleştirilen dünya çapında bir anket sonucunda sıralayan bağımsız bir organizasyon.”

Merakla beklenen Golden Drum Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 21-23 Ekim tarihlerinde Slovenya’nın Portorož şehrinde gerçekleştirilecek. 

 

İLGİLİ HABERLER