Galatasaray ve DenizBank iş birliğinde Türkiye’de bir ilk

Galatasaray Spor Kulübü ve DenizBank, Türkiye’de ilk kez Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda nakit kullanmadan ödeme döneminin temelini atacak önemli bir iş birliği gerçekleştirdi. 

Kulübü Galatasaray Spor Kulübü ve  DenizBank, Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nin Türkiye’nin ilk nakitsiz stadyumu olması yolunda temellerin atıldığı önemli bir anlaşma gerçekleştirdi. Buna göre taraftarlar, Türk Telekom Stadyumu’nda anlaşma sağlanan mağazalar, büfeler ve GS Store’dan yapacakları alışverişlerini, DenizBank müşterisi olsun olmasın herkesin faydalanabileceği fastPay ile nakit kullanmadan ve sıra beklemeden cep telefonlarından yapabilecekler.

İş birliği kapsamında içinde bulunduğumuz futbol sezonunun ikinci yarısında tüm mağaza ve büfelerle birlikte GS Store’da pilot uygulamalara başlanması; 2019-2020 sezonu başlangıcıyla beraber Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde büyük ölçüde nakitsiz stadyum konseptine geçilmesi hedefleniyor. Ek olarak; stadyumda fastPay ile yapılan ödemelerde, bir hafta içinde kullanıcıların fastPay hesaplarına aktarılmak üzere yüzde 10 iade, fastPay’den DenizBank GS Bonus Kart ile yapılan ödemelere ise yine kullanıcıların ekstrelerine yansıtılmak üzere yüzde 10 iade avantajı sunulacak. Böylelikle kullanıcılar stadyum içinde nakitsiz ve hızlı ödeme yapma rahatlığını yaşarken %20’ye varan daha az ödeme avantajından da yararlanmış olacak. Söz konusu anlaşmanın detayları, Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş’in katılımıyla düzenlenen toplantıda paylaşıldı.

İLGİLİ HABERLER