Fırıncılar için ayrıcalıklar dünyası: “Fırıncı Kazansın”

Maya sektörünün önde gelen oyuncularından Lesaffre, bir ilke imza atarak “Fırıncı Kazansın” isimli Sadakat Programı ile Türkiye’deki tüm fırıncıları tek çatı altında toplamayı amaçlıyor.

Üyeleri için bir ayrıcalıklar dünyası yaratmayı hedefleyen mobil uygulamayla fırıncılar mesleklerinde kendilerini geliştirme fırsatını yakalarken, bir yandan da eğlenceli içeriklere erişip, puan toplayarak hediyeler kazanıyorlar. Fırıncı Kazansın’ın ilk hediyesi ise uygulamanın lansmanı için düzenlenecek olan çekiliş kampanyası kapsamında verilecek 10 adet Samsung Galaxy S9+ akıllı telefon.

Dünya üzerinde 5 kıtaya yayılmış üretim tesisleri ve Türkiye’de üretilen Özmaya, Lesafmaya gibi markalarıyla maya endüstrisinde faaliyet gösteren Lesaffre, Fırıncı Kazansın adını verdiği Sadakat Programı ile gün geçtikçe modernleşen ve gelişen fırıncılık mesleğine destek veriyor. Lesaffre, Fırıncı Kazansın mobil uygulamasıyla Türkiye’de tüm fırıncıları tek bir çatı altında toplamayı amaçlıyor.

Fırıncı Kazansın uygulamasını mobil cihazlarına indirerek kendilerine sunulan pek çok ayrıcalıktan faydalanan fırıncılar, yaratıcı tarifler, ilgi çekici makaleler, fırıncılığın püf noktalarına ilişkin bilgilere erişebiliyor.

Amaç fırıncılara yeni fırsatlar sunmak

Fırıncı Kazansın Sadakat Programı’na ilişkin görüşlerini açıklayan Lesaffre Türkiye Genel Müdürü Ünsal Yamaner, bu uygulamayla Türkiye’de fırıncılarla geçen 26 yıllık birlikteliği ödüllendirmeyi ve taçlandırmayı amaçladıklarını söyledi. Yamaner, “Lesaffre olarak fırıncılığın nasıl emek yoğun bir meslek olduğunun, fırıncıların büyük özveri ve aşkla işlerini icra ettiklerinin farkındayız. Fırıncılık gerçekten de bir gönül işi… 165 yıllık geçmişimizde daima fırıncılarla omuz omuza olduk; tüm ihtiyaçlarını yakinen izledik. İşte bu nedenle sadece fırıncılara özel, onlara birçok ayrıcalık tanıyacak bir uygulama geliştirmek istedik. Ekmekçilik konusundaki deneyimlerimizi onlarla paylaşarak, birlikte büyümeye devam etmek için yenilikçi bir adım attık. Fırıncı Kazansın Sadakat Programı bu vizyonla doğdu” dedi.

 

İLGİLİ HABERLER