Social Media Awards Turkey’de son başvuru tarihi 1 Mart

Türkiye’nin veriye dayalı ilk ve en kapsamlı sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey 2019’da başvurular bitiyor! BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile bu sene üçüncüsü gerçekleştirilen yarışma için başvurular 1 Mart 2019 saat 23:59’da sona erecek.
Sosyal medyanın en başarılı markalarının belirleneceği Social Media Awards Turkey 2019’a 1 Mart 2018 – 1 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen en başarılı projeleriniz, kampanyalarınız, stratejileriniz ve çalışmalarınızla hemen başvurabilirsiniz!

Güçlü Jüri Kadrosu

Reklamcılık Vakfı Başkanı Lize Karaboğa başkanlığında toplanacak Social Media Awards Turkey jürisinde, her biri alanında uzman 60’a yakın saygın isim yer alıyor. Sosyal medya ajanslarından sektörel derneklerin başkanlarına, sosyal medya kanallarının temsilcilerinden fikir önderlerine, çokuluslu markaların yöneticilerinden akademisyenlere, medya satın almadan reklam ve PR ajanslarına kadar sektörün tüm alanlarından temsilcilerin yer aldığı jüri, en başarılı projeleri değerlendirecek.
Social Media Awards Turkey 2019’a değer katacak tüm jüri üyelerimizi web sitemizde görebilirsiniz.

Yılın En İyileri Mayıs Ayında Bir Araya Geliyor

Marka ve projelerin hem istatiksel veriler, hem de jüri değerlendirmesi ile ödüllendirileceği Türkiye’nin veriye dayalı ve en kapsamlı sosyal medya yarışmasında ödüller, Mayıs ayında düzenlenecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

Deloitte Türkiye İş Birliği Değer Katıyor

Sosyal medya sektör liderlerinin bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödüllerinde Deloitte Türkiye değerlendirme sürecinde uzmanlığı ile geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yer almaya devam ediyor. Türk pazarlama sektöründe bağımsız bir şirket tarafından destek verilen ilk yarışma olan Social Media Awards Turkey, Deloitte Türkiye’nin iş birliği ile şeffaf ve verilere dayanan yapısını daha da güçlendiriyor.

Başvuru için hemen tıklayın… 

İLGİLİ HABERLER