Figen İsbir’in adı genç iletişimcilere verilecek bursla yaşayacak

Excel İletişim ve Algı Yönetimi’nin Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle hayata geçirdiği “Figen İsbir Genç İletişimciler Bursu”, destek olmak isteyen herkese açık…

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden iletişim dünyasının duayen ismi Figen İsbir, genç iletişimcilere umut ve ilham vermeye devam edecek. Kurucusu olduğu Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından İsbir’in adını ve vizyonunu sürdürmek amacıyla TEV iş birliğiyle hayata geçirilen “Figen İsbir Genç İletişimciler Bursu” ile devlet üniversitelerinde iletişim fakültesinde okuyan öğrencilerin 4 yıllık eğitim masraflarının karşılanması hedefleniyor.

TEV iş birliğiyle oluşturdukları fonun ilk tohumlarının İsbir’in vefatı nedeniyle TEV’e yapılan bağışlar olduğunu söyleyen Excel İletişim ve Algı Yönetimi CEO’su Burçak Taşkın Yurdakul, Excel ailesi olarak bu fonu yeşertmeyi ve daha da güçlendirmeyi İsbir’in vizyonunu ve emanet bıraktığı değerleri sürdürmek adına görev bildiklerini söyledi.

Figen İsbir’in adını yaşatmak isteyen herkes https://onlinebagis.tev.org.tr/BursFonu adresine bağış yaparak, genç iletişimcilere eğitim masraflarında destek olabilir.

 

 

İLGİLİ HABERLER