EngageYa Türkiye’nin PR ajansı ON İletişim oldu

Native advertising platformu EngageYa, (Engage Your Audience) Türkiye’deki operasyonlarını genişletirken iletişim çalışmalarına da hız vermeye başladı. EngageYa, Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini ON İletişim’le birlikte yürütmeye karar verdi.

Dijital pazarlamada yükselen bir unsur olan doğal reklamcılık alanına liderlik yapan EngageYa, yayıncılar, reklamverenler ve networkler için 360 derece SaaS (Software as a Service-Hizmet olarak Yazılım) hizmeti veriyor. Farklı büyüklükte binlerce yayıncı, EngageYa’nın yenilikçi teknolojilerinden yararlanarak içeriklerini binlerce içerik ortağına etkili bir şekilde dağıtabiliyor. EngageYa her ay Türkiye’nin dahil olduğu global pazarlarda toplam 40 milyardan fazla içerik gösterimine imza atıyor.

Sektörde 15 yıllık deneyimi olan ON İletişim, EngageYa’nın Türkiye’deki iletişim stratejisinin oluşturulmasına liderlik edecek. ON İletişim’in EngageYa Türkiye’ye vereceği hizmetler arasında pazarlama iletişimi, içerik yönetimi, medya ilişkileri, etkinlik tasarımı ve yönetimi konuları yer alıyor.

İLGİLİ HABERLER