Trend Blenders’da bu kez; İnsan, Mekan ve Zaman Düzleminde İşin Geleceği konuşulacak

Akbank Katkılarıyla Trend Blenders üçlemesinin ikinci buluşması 13 Ağustos saat 16:00’da gerçekleşecek. Sanal etkinlik Marketing Türkiye sosyal medya platformlarında canlı olarak yayınlanacak.

Üç ayaklı bir dijital etkinlik serisinin ikincisi olan Trend Blenders: İnsan, Mekan ve Zaman Düzleminde İşin Geleceği’nde Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa, Userspots Kurucusu Mustafa Dalcı, Deloitte Türkiye Danışmanlık Lideri ve Fütüristler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Göl ve Redesignbiz Kurucu Ortağı ve Başkanı Yiğit Kulabaş birikimlerini paylaşacak.

Uzaktan çalışma modeline geçişin kökten değiştirdiği mekan, zaman ve yönetim yaklaşımının  çalışanlara, kurum değerlerine ve liderlik yaklaşımına etkilerinin tartışılacağı oturumda pandemi sonrasına ilişkin kurumsal roller de konuşulacak. Sanal etkinlikte profesyonel hayata dair kapsamlı bir yol haritası çizilmesi amaçlanıyor.

Trend Blenders’ın ilki 23 Temmuz’da Dijital ve Deneyimin Tasarımının Geleceği temasıyla Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Userspots Kurucusu Mustafa Dalcı, ETİYA Kurucu Ortağı ve CEO’su Aslan Doğan ve PayU Kurucusu & Mobilexpress CEO’su Emre Güzer’in katılımıyla gerçekleştirilmişti. Trend Blenders üçlemesinin sonuncusu 17 Eylül’de yapılacak ve  Marka ve İletişimin Geleceği konusunu işleyecek.

İnsan, Mekan ve Zaman Düzleminde İşin Geleceği temasıyla gerçekleşecek olan Trend Blenders 13 Ağustos saat 16:00’da Marketing Türkiye YouTubeFacebook ve Twitter hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

 

İLGİLİ HABERLER