Digiturk seyircileri MTV Müzik Ödülleri’ni yerinde izledi

Digiturk’ün Facebook üzerinde düzenlediği “Yıldız Seyirci” yarışmasına katılanlar arasında ödül kazanan iki şanslı kişi 10 Kasım 2013 tarihinde bu yıl 20’inci kez Amsterdam’da düzenlenen MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni’ne katılarak dünyaca ünlü yıldızları canlı izleme şansı yakaladılar. Yıldız geçidini canlı olarak izleyeme şansı elde elden Necip Rıdvan Baş ve Petek Kaya ödül töreninde yaşadıklarını, izlenimlerini ve bu unutulmaz seyahate dair duygularını anlattılar.

“Orada bulunmak bir ayrıcalık”
MTV Müzik Ödülleri’ne gitme hakkı kazanan diğer Digiturk talihlisi Necip Rıdvan Baş ise, ‘inanılmaz bir seyahat’ şeklinde tanımladığı 2 günlük gezi için şunları söyledi: “Benim için unutulmazdı. Çok eğlendim, bir sürü fotoğraf ve video çektim. Bunları Facebook profilimde de paylaştım. Hem Amsterdam’a hem de MTV Müzik ödülleri törenine dair merak ettiğim, ilgi duyduğum pek çok şeyi bir arada bulduğum bir deneyim oldu. Sadece belli sayıda insanın katılabildiği bir yerde olmanın ayrıcalığını hissetmek için bunu yaşamak gerekiyor. Orada bulunmak gerçekten çok farklı ve keyifli bir histi. Digiturk’e bu olağanüstü deneyimi yaşamama aracı olduğu için teşekkür ediyorum”

Amsterdam’da Hayranı olduğu DJ ile tanıştı
MTV Müzik Ödülleri’ne katılmasıyla ilgili duygularını anlatan Petek KAYA daha önce çok fazla ülke gezdiğini ancak hiç bu kadar güzel vakit geçirmediğini belirtiyor ve ekliyor: “Çok fazla fotoğraf çektim ve çok eğlendim. Birinci gün Dam Meydanı’nı gezdik. Tur çizelgesine bakarken tesadüfen en sevdiğim DJ olan Nicky Romero’nun Amsterdam’da çaldığını gördüm. Menajerine e-mail göndererek Türkiye’den geldiğimi ve kabin arkasında izlemek istediğimi ve Nicky ile tanışmayı çok istediğimi söyledim. Bu istediğimi geri çevirmedi. Akşam ise AIR Amsterdam adlı bir mekanda en sevdiğim DJ olan Nicky Romero’nun bulunduğu Club MTV partisine katıldım ve Nicky ile tanıştım. Bu hayatımın en güzel gecesiydi. İkinci gün ise kanal turunun ardından EMA’lere gittik. Bir daha görme şansım olmayacak bir şeydi ve özel bir deneyimdi. Digiturk’e teşekkür ediyorum.”

İLGİLİ HABERLER