Derya Baykal, İdil Tatari ve Merve Özkaynak’na kadınlara özel tüyolar…

Derya Baykal, İdil Tatari ve Merve Özkaynak’na kadınlara özel tüyolar…

Kadınlara özel kadinlarbilir.com, kadınların yakından tanıdığı kadın fenomenlerin katkılarıyla daha da çekici hale geliyor. Oyuncu ve Televizyon Programcısı Derya Baykal, Yemek Vlogger’ı İdil Tatari ve Güzellik Vlogger’ı Merve Özkaynak, deneyim ve yorumlarıyla sitede kadınların hayatına dokunacak önemli paylaşımlar yapıyorlar.

Derya Baykal, platformun yüzü olarak aile hayatı, ev ve bahçe konularına dair kadınlar için ilham verici içerikler ve videolar paylaşıyor. Sitenin diğer fenomenleri olan İdil Tatari, pratik öneri ve tarifleriyle bugün ne pişirsem diyen kadınlar için videolar paylaşırken, Merve Özkaynak ise moda ve güzellik alanında kadınlara pratik öneriler sunuyor.

Birbirlerinden ve fenomenlerden hayata dair ipuçları ve önerilen alan kadınlar, bu platformda “Öğren-Paylaş-Kazan” mottosuyla sosyalleşiyor; kadınlar, P&G’nin desteklediği www. kadınlarbilir.com platformuyla hayatlarını kolaylaştıracak fırsatlara kısa yoldan ulaşma imkanı buluyor. Siteye ücretsiz üye olan katılımcılar, “Kazan” kısmındaki uygulamaya girerek P&G ürünlerinde indirim kazanma ve P&G ürünlerini ücretsiz deneme şansı yakalıyor.

İLGİLİ HABERLER