Deneyimli iletişimcilerden yeni içerik yönetimi ajansı

Hızla değişen iletişim dünyası taleplerine daha dinamik tepkiler vermek üzere Brothers & Sisters Content, reklam sektöründe uzun yıllar deneyime sahip olan Özge Günaydın ile saygın kurum ve bugüne dek 20’ye yakın farklı sektörün iletişim faaliyetlerinin yönetiminde üst düzey yöneticilik görevi üstelenen Dr. Yasemin Öngören ortaklığında kuruldu. Brothers & Sisters Content 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle iki ortağın liderliğinde içerik yönetim ajansı olarak müşterilerine hizmet veriyor. 

Konu hakkında açıklama yapan Brothers & Sisters Content Kurucu Ortağı Özge Günaydın, marka ve kurumların bünyelerindeki profesyonel kadroların hızla gelişmesinin müşteri farkındalığını artırıdığını ve aynı zamanda iletişimi sadece taktik sunumu olarak gören müşteri profilini de değişime uğrattığını söyledi. Günaydın, marka ve kurumların bu yöndeki ihtiyaçlarına etkin  ve sonuç odaklı çözüm üretmek üzere yola çıktıklarını belirterek, “Ajansımızı kurarken iletişim dünyasının hızla değişen koşullarına  dinamik ve yenilikçi bir çizgide çözüm önerileri sunma fikriyle yola çıktık. Hedefimiz denenmemişi deneme ve müşterilerimize başarı odaklı farklı deneyimler yaşatmak. İyi düşünülmüş ve ortak akılla hayata geçireceğimiz her projeyle  sektörde yeni bir açılım yapıyoruz. Başarılı projelere imza atacağımıza dair inancımız tam” dedi.

Geleneksel ajans yaklaşımların artık son bulduğu görüşünü aktaran Dr. Yasemin Öngören ise şu açıklamayı yaptı: “Brothers& Sisters Content olarak marka ve müşterilerimize önce fikir anlayışıyla yaklaşıyoruz. Fikir dediğimiz kavram aslında basit ama aynı zamanda ise oldukça komplike. Sihir, fikrin marka ve kurum DNA’ sıyla ne kadar uyumlu olduğu. Eğer her ikisi arasındaki uyumu yakalayabilirseniz  iletişim taktikleriniz başarıya ulaşır. Başarının arkasında yatan neden bu taktiklere baz olan fikri ne kadar doğru mecrada aktarabildiğiniz. Artık tekseslilik dönemi geride kaldı. Anlık iletişimin hayatımızı kapsadığı,  jenerasyonlar arası farkındalık ve beklenti düzeyinin değiştiği yeni dünya düzeninde amaç  işe yarar fikir üretmek, doğru taktik, mecra, söylem ve bütçeyle hedef kitleye ulaştırmak olmalı.”

 

İLGİLİ HABERLER