Crowne Plaza Istanbul Asia’da kadro değişimi

 

Crowne Plaza İstanbul Asia, Turizm sektörünün güçlü isimlerini kadrosuna transfer ederken, otel içerisinde görev atamaları da gerçekleştirdi.

Crowne Crowne Plaza İstanbul Asia’da Turizm sektöründe çeşitli görevlerde bulunan Sinan Polat Otel Satış Direktörü görevine atandı.  Kurumsal Satış Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Songül Alkan, Kurumsal Satış Müdürlüğü görevine atanırken, Otel Satış Yetkilisi pozisyonunda görev yapan Çisem Efe ise Crowne Plaza İstanbul Asia’nın Banket Müdürü görevine getirildi.

Sinan Polat hakkında:

1974 doğumlu olan Sinan Polat, Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Yönetimi bölümünden mezun oldu. Üniversite okurken 1994 yılında iş hayatına atılan Polat, daha önce Bursa Hilton ve Renaissance Istanbul Polat otellerinde ülke turizmine hizmet verdi.

Songül Alkan hakkında:

1976 doğumlu olan Songül Alkan, Anadolu Üniversitesi ve Otelcilik Yönetimi bölümünden mezun oldu. İş yaşamına 1994 yılında Çırağan Oteli’nde başlayan Alkan daha önce otel bünyesinde Kurumsal Satış Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Songül

Çisem Efe hakkında:

1984 doğumlu olan Çisem Efe, 2006 yılında 9 Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Okulun hemen ardından iş yaşamına başlayan Efe daha önce Sheraton Çeşme ve İzmir Hilton otellerinde turizme hizmet etti.

3 isim de görevlerine 1 Ocak 2016’da başladı.

İLGİLİ HABERLER