“Come to Beşiktaş kampanyası 1,2 milyar kişiye ulaştı”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Come to Beşiktaş” sloganının Türkiye sınırlarını aşarak, dünyada adından en çok söz ettiren kulüplerden biri olduğunu belirterek, kampanyanın 1.2 milyar kişiye ulaştıklarını açıkladı.

Fikret Orman, kulübün resmi dergisinin Şubat sayısındaki yazısında  “Come to Beşiktaş” kampanyasıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

‘Gel, gel, ne olursan ol yine gel,

Bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir,

Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel…’

“Come to Beşiktaş” sloganıyla gerçekleştirdiğimiz iletişim kampanyası sayesinde Beşiktaşımız, Türkiye’nin sınırlarını aşarak, dünyada adından en çok söz ettiren kulüplerden biri oldu. Taraftarlarımızın bulduğu bu sloganla 1.2 milyar kişiye ulaştık. Çin’e giderek başlattığımız globalleşme projelerimizin en önemli adımını yine bu sloganımızla ve yazımın başında Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’den alıntıladığım yol gösteren sözlerin ışığında atıyoruz. Din, dil, ırk gözetmeden herkesi Beşiktaş’a çağıran bir reklam filmi hazırladık ve bu reklam filmini geçtiğimiz ay sizlerle paylaştık. Yurt dışında yayınlamadan önce sosyal medya hesaplarımızdan paylaştığımız andan itibaren sizlerden gelen olumlu görüşler, sadece kulübümüz değil, Türkiye futbolu açısından da devrim sayılacak adımlar atma noktasında bir kez daha bizlere cesaret verdi. Beşiktaş Ailesi’nin verdiği bu büyük destek ve kenetlenme sayesinde bir kez daha böyle güzel bir camianın başkanı olduğum için büyük gurur yaşadım. Bugünlere gelebilmek için çok çalıştık. Daha iyi günler için de daha çok çalışacağız.

İLGİLİ HABERLER