“Cargo+”: Kargo problemlerini kadınlar çözecek!

E-ticaret her geçen gün gelişip, tüketicinin alışkanlıkları arasında yer edinirken lojistik problemleri varlığını koruyor. Bu problemi çözmek içinse artık yeni bir oyuncu var: “Cargo+”. “Kadın Kuryeler Operasyonu” Cargo+, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde kademeli olarak hizmete başlamaya hazırlandı ve her mahallenin yerel kargo, ürün teslim ve dağıtım noktalarını oluşturdu!

Bundan yaklaşık 3 yıl kadar önce maddi imkansızlıkları ve yaşadığı sıkıntılar nedeniyle bebeğini evlatlık vermek isteyen bir annenin feryadından yola çıkan “Türkiye’nin Kadın Ustaları Projesi”, erkek mesleği olarak tanınan mesleklerde on binlerce “Kadın Usta” yetiştirerek birçok sektörde ihtiyaç olan ara personel sorununa çare olmaya ve bu vesile ile kadınlara kalıcı iş çözümleri sunmaya devam ediyor. Projenin son operasyonu ise “Cargo+”.

Cargo+ toplam 10.000 Kadın Kurye ile 81 il merkezi ve 976 ilçede, e-ticaret ve market gönderilerini Mobil App, entegrasyon desteği ve sigorta güvencesi ile aynı gün içinde dağıtabilecek tüm alt yapı organizasyonunu hazırladı ve bugün itibariyle de kademeli olarak dağıtıma başlıyor.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER