Boyner’de üst düzey atama

Türkiye’nin lider perakende şirketlerinden biri olan Boyner Büyük Mağazacılık’ta, üst düzey bir atama gerçekleşti. Mart 2015’ten bu yana Boyner Grup bünyesinde farklı pozisyonlarda yöneticilik yapan Ahmet Bal, Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Ahmet Bal hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Ahmet Bal, kariyerine 1 Numara Media Group’ta Proje Müdürü olarak başladı. Alarko Turizm, Mobilera ve ADDA Communications’da görev aldıktan sonra 2009 yılında Finansbank’a geçti.

2009-2014 yılları arasında Finansbank’ta farklı departmanlarda Yönetici, son olarak da Ödeme Sistemleri Pazarlama Departmanı’nda Bölüm Müdürü olarak çalıştı.Mart 2015’te Boyner Grup’a geçiş yapan Bal, Beymen’de sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Ağustos 2016’da Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine CRM, Kampanyalar & Marka İşbirlikleri Direktörü olarak katılan Bal, ardından Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi. Bal, Şubat 2019 itibariyle Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER