Bizce İletişim ve ABD’li Conway PR & Marketing’den ortaklık anlaşması

Bizce İletişim 360 derece iletişim hizmetleri sunan ABD’li Conway PR & Marketing firması ile ortak oldu.

İletişim ve pazarlama hizmetlerinin yanı sıra, uluslararası düzeyde genişleme planlayan şirketlerin yatırım çekmek isteyen devlet kurumlarının da ihtiyaçlarına b2b networking çözümleri de sunan Conway, Türk pazarına Bizce İletişim ortaklığında adım attı.

Conway’in Kurucusu McKinley Conway sundukları hizmeti şu sözlerle tanımlıyor: “Özellikle, üretken şirketler ile dünyanın dört bir yanındaki şehirleri, ülkeleri ve milletleri temsil eden kişiler ile irtibata geçmek isteyen firmalar ve kurumlar arasında önemli bir iletişim bağlantısı sağlıyoruz. Geliştirme sürecinin bir parçasıyız. Gelecekte bir rol oynuyoruz. Ve bugün bölgelere daha iyi bir yaşam kalitesi getirmeye yardımcı oluyoruz”.

Bizce İletişim CEO’su Esra Dalgıç

Bizce İletişim CEO’su Esra Dalgıç

Bizce İletişim CEO’su Esra Dalgıç ise ortaklıkla ilgili şunları söyledi; “Conway Marketing PR ajansı ile 2017 sonu itibariyle başlayan görüşmelerimiz olumlu sonuç verdi. Türkiye’nin iş potansiyeline inanan ve güvenen ortağımız, Türk pazarında faaliyetlerine Bizce ortaklığı ile başlama kararı aldı. Bundan sonra Türk markalarına ulusal ve uluslararası alanda 360 derece pazarlama danışmanlığı hizmeti vereceğiz. Conway Marketing PR gibi itibarlı bir ajans ile ortaklık yapacak olmaktan ötürü gururluyuz”.

İLGİLİ HABERLER