Basın toplantıları birer birer iptal oluyor

Taksim başta olmak üzere yurdun dört bir yanında yaşanan olaylar basın toplantılarını da etkiledi. Bu akşam Liptın Ice Tea’nin partisinin ertelendiği haberinin gelmesinin ardından yarınki toplantılar da birer birer iptal edilmeye başlandı. Vestel, yarın düzenleyeceği basın toplantısını ertelerken; Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek 4. Uluslararası İstanbul Opera Festivali basın toplantısı da ileri bir tarihe ertelendi. Aynı şekilde Salı günü gerçekleştirilecek olan “Patrizia Moroso” daveti de iptal oldu. Ayrıca 5 Haziran Çarşamba günü Türkiye Sigorta Birliği tarafından gerçekleştirilmesi planlanan “A’dan Z’ye Bireysel Emeklilik” toplantısı ileriki bir tarihe ertelendi.


 

4 Haziran’da yapılacak PwC’nin basın toplantısı ileri bir tarihe ertelenirken; 7 Haziran Cuma günü yapılması planlanan Axe & Kelly Brook Basın Toplantısı da iptal edildi.  Aynı zamanda 11 Haziran günü, Samsung Electronics BT Ürünleri Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep ev sahipliğinde Samsung SSD serisini ve Micro SD kartlarını tanıtmak amacıyla gerçekleştirilmesi planlanan buluşma da yoğun gündem nedeniyle ileriki bir tarihe ertelendi. İşte ertelenen diğre toplantılar: 

* Mediamarkt, 4 Haziran Salı günü Swissotel’de gerçekleştirmeyi planladığı basın toplantısını erteledi.
* 5 Haziran Çarşamba günü Keskin Keskinoğlu’nun ev sahipliğinde Swissotel’de düzenlenecek basın toplantısı, Türkiye’deki sıcak gündem nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.  
* Metro Toptancı Market Türkiye ve TÜDAV’ın Dünya Çevre Günü olan 5 Haziran 2013 Çarşamba günü saat 11:00’de Tarihi Beykoz Dalyanı’nda düzenleyeceği etkinlik ertelendi. 
* Çaykur’un Soğuk içecek pazarına yönelik yeni ürününü tanıtmak üzere, 4 Haziran Salı günü düzenleyeceği basın toplantısı ileri bir tarihe ertelendi. 

 

 

İLGİLİ HABERLER