AstraZeneca İngiltere Ekibine Deniz Güranlıoğlu katıldı

 

İngiltere “Global Geri Ödeme & Fiyatlandırma” ekibine “Global Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Direktörü” olarak Deniz Güranlıoğlu katıldı.

Deniz Güranlıoğlu Nisan 2015’ten beri, kısa dönemli görevlendirme kapsamında İngiltere merkezli “Global Geri Ödeme & Fiyatlandırma” ekibinde “Global Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Direktörü” olarak görev yapıyordu.

Güranlıoğlu, yeni görevi gereği İngiltere’de “Global Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Direktörü” olarak çalışmaya devam edecek.

Deniz Güranlıoğlu Hakkında

Deniz Güranlıoğlu, Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin ardından Farmasötik Toksikoloji Yüksek Lisans bölümünü tamamladı. İngiltere York Üniversitesi “Sağlık Ekonomisi” diploma programını bitiren Güranlıoğlu 2001 yılında ilaç sektörüne adım attı. 2007 yılında AstraZeneca Türkiye ailesinde “Sağlık Ekonomisi ve Pazar Erişim Müdürü” olarak görev yapmaya başlayan Deniz Güranlıoğlu, AstraZeneca Türkiye portföyü için “Pazar Erişim/Geri Ödeme” stratejilerinden sorumluydu. 2014 yılında, Uluslararası Bölge’nin “Yetenek Geliştirme Programı” kapsamında üç ay AstraZeneca Çin’de bulunan Güranlıoğlu, Sağlık Ekonomisi bilgilerini AstraZeneca Çin ekibi ile paylaşarak uluslararası çalışma deneyimi kazandı.

İLGİLİ HABERLER