Artık İstediğin Her Yer Office

 

Teknolojinin bu kadar geliştiği yıllarda hala çalışmak için ofise gitmek sizce de biraz sıkıcı değil mi? Çalışmak için bir ofise bağımlı olma fikrini yavaş yavaş terketmeye başladığımız bu günlerde Office’in yeni lansmanı bu süreci hızlandıracak gibi görünüyor.

Office 365, lansman kampanyasında “Out of Office” konseptini oluşturmuş ve hem eğlenceli hem de etkili bir projeye imza atmış. İstanbul’daki farklı lokasyonlarda denk gelmiş olabileceğimiz gerilla afişlerle merak uyandırdıkları kampanyada hedef kitlenin yoğunlukta olduğu bölgelerdeki emlakçıların camlarına ve işlek sokaklardaki duvarlara astıkları kiralık ofis ilanları oldukça etkili.

Sokakta gerçekleştirdikleri gerilla afişleri destekleyici internet emlak siteleri ilanları ile de kampanyayı offline’dan online’a çok güzel bağlıyorlar. Peki sadece bu afişler yeterli mi? Hayır.

Kullanıcılara sadece ofiste değil, istedikleri her yerden çalışabileceklerini göstermek için ofis güzergahları üzerindeki İTÜ Ayazağa, Levent Metro İstasyonları gibi yerlerde ve sıklıkla tercih ettikleri 3. nesil kahvecilerde oluşturdukları mock up ofislerle Office 365’i deneyimlemelerini sağlamışlar. Başarılı bir gerilla kampanyaya imza atan Office, mobil ofis fikrini yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

 

İLGİLİ HABERLER