Araştırmada Yenilikler Konferansı 10. yılında

Araştırmanın gelişimine odaklanan ve gelirinin tamamı sosyal projelere aktarılan Türkiye’deki tek konferans olan Araştırmada Yenilikler Konferansı, bu yıl 25 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek.  Konferansın 10. yılında araştırma ve pazarlama dünyasındaki en sıcak konular ve uzman konuşmacılar katılımcılarla buluşacak.

25 Nisan’da gerçekleştirilecek Araştırmada Yenilikler Konferansı’nda; Araştırma ve Pazarlama dünyasındaki en sıcak konulara Dayanıklılık/Resilience merceğinden bakılacak. Konferansta; Dayanıklılık/Resilience’a ulaşmada katılımcılara ilham verecek araştırma teknikleri/yaklaşımları ve dünyanın çeşitli coğrafyalarında benzer süreçleri yaşamış ülkelerin deneyimlerini içeren reçeteler, uzman konuşmacılar tarafından paylaşılacak.

Bu yılki konferans katılım ücretlerinin tamamı Balatlı çocukların eğitimine destek olacak. Konferansa katılım Bütün Çocuklar Bizim Derneği’ne yapılacak kişi başı minimum 600 TL’lik bağışla gerçekleştirilecek. Toplanan bağışlarla, İstanbul Balat’ta yer alan Kırımlı Aslanbey İlkokulu’nda bir Maker Lab kurulacak ve imkanı olmayan çocukların yaz okuluna katılımları sağlanacak.

Konferans ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER