Anti kahraman Deadpool, Tinder’da alayına yürüyor!

 

Uzun bir günün ardından eve geldiniz, kahvenizi elinize aldınız ve battaniyenizin altına girdiniz. Şu Tinder’da beğendiğiniz çocuk bir şeyi yazmış mı diye telefonunuzu elinize aldığınızda, karşınıza tarihin görüp görebileceği “en romantikleştirilmiş kötü adamlarından” birinin profilini görüyorsunuz. Deadpool, yanında “Verified!” olduğunu onaylayan mavi tikiyle size bakıyor. 

Haber: Duygu Su Ocakoğlu

Ne yapacaksınız? Tabi ki kabul ediyorsunuz! “Eşleştiniz!” bildirimine sevinmeniz, Deadpool’un, nam-ı diğer Wade Winston Wilson’ın size yazdığı mesajla yarım kalıyor. Ona artık Wade diye hitap edip beraber bir anti-kahraman çifti olup dünyayı alt üst etme hayalleriniz, Deadpool’un mesajını okurken de suya düşüyor…

Ancak işin aslı şu ki bu romantik girişim, vizyona girmek için gün sayan Deadpool’un reklam kampanyasından başka bir şey değil. 

Reklamların, hayatın sınırlarını her yönden zorladığı bu zamanlarda, Deadpool filminin vizyona gireceği, billboardlarda emojiler kullanılarak oluşturulan kendine has yorumuyla duyurulmuştu.

Filmin tanıtım kampanyası kapsamında mutluluğu Tinder’da arayanlarda unutulmamış…  Tinder üzerindeki herkesi sağa kaydırarak varlığından haberdar eden Deadpool tabiri caizse tüm Tinder kullanıcılarına yürüyor…

 

 

İLGİLİ HABERLER