Adios, Nat Geo ile tatili maceraya dönüştürüyor

 

Yapı Kredi ‘nin bedavaya seyahat ettiren kredi kartları adios ve adios Premium, National Geographic Channel işbirliği ile kart kullanıcılarına Amazon ve Tanzanya’da 10’ar gün sürecek unutulmaz bir tatil kazanma fırsatı sunuyor. 1 Mart – 30 Nisan 2012 tarihleri arasında World Üye İşyerleri’nden 50 TL ve üzeri alışveriş yapan adios ve adios Premium kart sahipleri Mayıs ayında yapılacak çekilişe katılma hakkı yakalıyor.

Kampanya kapsamında adios kullanıcısı bir çift National Geographic ekibi rehberliğinde özel bir turla Peru’da Amazon Nehri’nin muhteşem doğasını keşfederken, adios Premium sahibi diğer şanslı çift ise Tanzanya’da safari yapma şansı kazanıyor. Kampanyaların tüm detaylarına adioscard.com, adiospremium.com web sitelerinden, facebook.com/YapiKrediadios ve facebook/natgeotvturkiye adresinden ulaşılabiliyor.  Yapı Kredi’nin seyahat kartı adios ayrıca, National Geographic Channel’ın “Bir Kalp Yaratmak”, “Tarihin Sırları: Alkatraz’dan Kaçış” gibi eşsiz ve en yeni belgesellerinin yer aldığı Nat Geo En Yeniler Kuşağı’na da sponsoru oldu.  adios ve Nat Geo Facebook’ta da Kazandırıyor Buna ek olarak, adios ve Nat Geo işbirliğinde yürütülen kampanya dahilinde hazırlanan Facebook yarışması kapsamında 8 hafta süreyle her hafta ilk 158 kişi özel Nat Geo hediyelerinin sahibi olacak.

Gezmeyi ve macerayı seven katılımcıların tek yapması gereken, 1 dakika içerisinde karşılarına gelecek fotoğraflarla ilgili soruları en hızlı ve en doğru şekilde cevaplamak. En yüksek puanı alan yarışmacılar National Geographic dergi üyeliğinden Nat Geo kalemlere kadar, özel hediyeler kazanma şansı elde edecek.

İLGİLİ HABERLER