360 derece ürün çekiminde foldio360 smart turntable

California merkezli Foldio markası e-ticaret sektörü için geliştirdiği ve çok beğeni alan foldio2 ışıklı ürün çekim çadırı akıllı stüdyoya  şimdi de foldio360 smart turntable akıllı dönen platform eklendi. Foldio360 smart turntable HALO EDGE özel ışık patentli kablosuz dönen akıllı platform akıllı telefonunuzla ve DSLR kameranızla bluettooth/kızılötesi eşleşerek 360 derece ürün görselleri oluşturmaktadır.

360 DERECE ÜRÜN ÇEKİMİ ARTIK BU KADAR KOLAY

Foldio360 smart turntable amatör olsun profesyonel olsun tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Foldio360 ister akıllı telefonunuzla  ister profesyonel kameranızla kullanabilirsiniz. Foldio360 uygulamasını App Store veya Google play’den akıllı telefonuza indirin. Şimdi 360 derece ürün çekimi inanılmaz kolay, tek ihtiyacınız foldio2 ışık kutusu ve foldio360 smart turntable. foldio360 ile akıllı telefonunuz ve profesyonel kameranız ile eşleştikten sonra start düğmesi ile otomatik 360 derece ürün görselleri oluşmaya başlar ve bu süre sadece 1 dk. da tamamlanır. Üstelik foldio360 akıllı platformda max. 5kg. kadar ürünleri çekebilirsiniz. Gerçekten müthiş ve inanılmaz kolay.

HALO EDGE IŞIK SİSTEMİ

Foldio360 smart turntable ile görüntü kalitesini daha da üst çıtaya taşımak için Halo Edge (Kenar ışık) denilen benzersiz ışık sistemi geliştirilmiştir. Akıllı platformda fotoğrafı çekilen herhangi bir objenin sınır çizgisini ortadan kaldırmak için kullanılır.

FOLDİO ÜRÜNLERİ İLE ÜRÜN ÇEKİMİ

Foldio2 ve foldio360 kullanılarak yapılan çekimlerde ürünün heryönü ile müşterileriniz tarafından incelenmesini sağlayabilirsiniz. Bilgisayar mouse ile ürünün her yönü gerçek bir ürüne bakıyormuş gibi sağdan soldan incelenebilmektedir. 360 derece ürün görseli sitenize eklendiğinde ürünlerin müşteriler tarafından daha iyi anlaşılarak satın alma sürecinin tamamlanmasını hemde müşterilerin sitenizde kalma sürelerini arttıracaktır. Sosyal medya facebook, instagram, twitter kullanıcıları için foldio360 uygulaması gif ve video hazırlamaktadır.

Foldio markası foldio2 ve foldio360 smart turntable ürün tasarımlarını California’da, üretimini Güney Kore’de gerçekleştirmektedir. Markanın Türkiye distribütörlüğü Foldio Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Foldio Türkiye online satış mağazası www.foldioturkiye.com

Telefonuzdan yandaki QR kodu okutarak Foldio Türkiye online satış mağazasına ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER