23. Golden Drum Uluslararası Reklamcılık Festivali’nde değişiklik!

Slovenya Reklam Odası ve Golden Drum Festivali’nin yeni direktörü Mojca Briščik, 18-21 Ekim tarihleri arasında Slovenya’nın başkenti Ljubljana’da gerçekleşecek olan 23. Golden Drum Uluslararası Reklamcılık Festivali’nde birtakım yenilikler yapılacağını duyurdu. Briščik, ayrıca jüri ve konuşmacı seçimi sürecinin devam ettiğini söyledi. Festival kapsamında yapılacak değişiklikler merakla bekleniyor…

Golden Drum 2015’te ne oldu?

Geçen sene Türkiye’den çıkan işlerin damga vurduğu Golden Drum Festivali’nde Y&R İstanbul Film kategorisinde iki farklı işiyle Grand Prix Ödülü alırken, Direkt kampanya, Mobil dahil dijital kampanya ve Medya kategorilerinde de “Duyan Eller” işiyle Grand Prix ödülünü almayı başardı. Golden Drum’da toplamda dört kategoride beş çalışmasıyla Grand Prix ödülü almaya hak kazanan Y&R İstanbul dahil olmak üzere Türkiye Grand Prix, Golden Drum ve Silver Drum ödülleriyle birlikte toplamda 24 ödül aldı.

Festival yönetimi, geçen sene yaptığı basın duyurusunda, uzun bir süredir Golden Drum Festivali’nin elçilerinden biri olarak festival adına iletişim faaliyetlerinde bulunan Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu’nun Golden Drum Hall of Fame üyeleri arasına dahil ettiğini duyurmuştu.

 

 

İLGİLİ HABERLER