2016 için mobil tatil uygulamaları hazırlanıyor

 

Jolly Tur, 2016’da mobil çözüm ortağı “tmob” ile geliştirdiği yeni mobil uygulamasıyla müşterilerinin tatil deneyimlerini mobile taşımayı amaçlıyor.

Jolly Tur mobil uygulamasıyla müşteriler yolda, restoranda, arkadaş ortamında her ne zaman akıllarına tatil gelirse tatillerini programlayabiliyor. Ayrıca son dakika fırsatlarını telefonlarında anlık bildirim olarak görebilecek olan Jolly Tur mobil uygulama kullanıcıları ister otel ister tur rezervasyonlarını güncel UX ve UI teknolojileri kullanılarak yapılan uygulama arabirimleri sayesinde kolayca yapabiliyorlar.

Bunların dışında kullanıcılar üyelik girişi yaparak kaydedilmiş bilgileriyle hızlıca rezervasyon yapabiliyor ve rezervasyon geçmişlerinin kaydını tutabiliyorlar.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar konuyla ilgili: “2016 yılı için Jolly Tur’un mobil uygulamasını yeniledik. Yeni mobil sitemizi 5 Aralık itibariyle hayata geçirdik. İnternet sitesine erişimi yüzde 41’nin mobil cihazlardan oluşuyor. Yeni mobil site aracılığıyla tatile ve tatil bilgilerine hızlı erişmek isteyenler yeni mobil uygulamamızı indirebilir ya da  ‘Mobil Jolly’ sayfasını ziyaret edebilir” dedi. Jolly Tur için büyük bir mobil ekosistem kurduklarını belirten tmob CEO’su Rudi Dökmecioğlu ise “Jolly Tur müşterileri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz mobil uygulamada Magma Travel ürünümüzün tüm teknolojik özelliklerini kullandık. Tatili gelen Jolly müşterileri artık mobili tercih edecek” diye ekledi.

İLGİLİ HABERLER