Bir şirket otomobili hiç bu kadar havalı olmamıştı!

Şirket otomobilinin prestijli olmasını herkes ister. Aynı zamanda enerjik, etkileşimi yüksek, yaratıcı ve ilham verici, hatta tutku uyandıran bir marka olmasını…

Hayat tarzınızla, etrafınıza kim olduğunuzla ilgili mesaj veren, üretken,  yaratıcı, sofistike, arkadaş canlısı tavrınızı belirginleştiren havalı bir şirket otomobili…

Ama genelde bu özelliklerle, şirketlerin uzun dönem kiralık otomobillerden bir numaralı beklentisi olan yüksek yakıt tasarrufu özelliği pek bir araya gelmez.

Tarzınızı yansıtan bir şirket otomobili…

İşte şimdi bu özellikleri beraberinde getiren stil sahibi bir şirket otomobili var: MINI Cooper D 5 Kapı… 3 Kapı seçeneği de mevcut olan, güçlü dizel motoru ve standart otomatik şanzımanıyla MINI Cooper D 5 Kapı yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda performans ve konforu da bir arada barındırıyor.

MINI uzun dönem otomobil kiralamada sadece MINI Cooper D 5 Kapı ve MINI Cooper D 3 Kapı modellerini sunmuyor. Benzinli motor seçeneği ile sunulan MINI Clubman, MINI Countryman, MINI Cabrio modelleri de uzun dönem kiralama için yakıt tasarrufu ve performans açısından ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor.

Trafiğin keşmekeşinde altınızda ayağınızı yerden kesmekten ziyade, hem premium hem de farklı bir sürüş deneyimi sunarken güvenliği de beraberinde getiren, kısacası her yönüyle havalı bir otomobile ihtiyacınız varsa, bu MINI modellerinden başkası olamaz.

MINI Kurumsal teklifleri ile ilgili detaylı bilgi için hemen tıklayın…

(Bu bir advertorialdır…) 

İLGİLİ HABERLER