Yudum’un yeni reklam filmi yayında

Türkiye’nin en çok sevilen lider sıvıyağ markası Yudum, yeni reklam filminde hafiflik uzmanı Doğa Hanım’ı tüm Türkiye ile tanıştırıyor. Ürünün yüksek standartlardaki kalitesine dikkat çekilen reklam filminde aynı zamanda geçmişten bugüne kullanılan uçma esprisine de yer veriliyor.

45 yıldır kalite ve lezzetinden ödün vermeyen  Yudum, yeni reklam kampanyasında uzun yıllardır dillere dolanan ‘Hafifim, hafifsin, hafif’ sloganıyla tüketicilerine tekrar sesleniyor.

Reklam filminde annesinin Yudum Ayçiçek yağı kullanarak hazırladığı lezzetli yemekleri yiyen Can’ın hafiflikten, onu gören annesinin ise mutluluktan uçma hikayesi anlatılıyor. Bu reklam filmi ile birlikte ilk defa Yudum’un Hafiflik Uzmanı Doğa Hanım ile de tanışıyoruz. Hafiflik uzmanı Doğa Hanım, Yudum Ayçiçek yağının kalitesini her aşamada test edip, öyle onaylıyor. Hal böyle olunca da hafiflikten ve mutluluktan uçan anne ve oğlunu görünce gururdan uçuyor.

Eğlenceli ve esprili teması ile dikkat çeken yeni Yudum reklamının kreatif ajansı Alamet Holistic. Filmin yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Ali Taner Baltacı oturuyor.

Kampanya Künyesi:

Reklamveren: Savola Gıda / Yudum Ayçiçek Yağı
Reklamveren Ekibi: Ezgi Nur Tamdoğan, Gökçe Balcı, Anıl Erdinç
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Direktör: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Kreatif Ekip: Zeynep Oray, Erçin Sadıkoğlu, Buğra Birgin, Enes Hadzibegovic, Selin Topçu, Talip Özer, Ercan Tarhan
Müşteri İlişkileri Ekibi: Duygu Yılmaz, Özge Öncül
Stratejik Planlama Ekibi: Berra Katlav, Alara Akkamış Mervenaz Mete
Ajans Prodüksiyon Ekibi: Murat Demir, Merve Haklı, Gülin Sarpel
Yapımevi & Yönetmen: 25 Film – Ali Taner Baltacı
Müzik: Jingle House

İLGİLİ HABERLER