Türkiye’nin en sıcak yeri neresi?

Reklamveren: DemirDöküm

Reklam Ajansı: Rabarba

Reklamveren Yetkilileri: Erdem Ertuna, Erhan Güngör, Şehnaz Atak Askeroğlu

Yaratıcı Ekip: Pemra Ataç Açıktan, Umut Geldiay, Rıza Çankaya, Boran Erem, Gizem Özöver, Emrah Kural

Müşteri İlişkileri: Birçim Akfırat, Pelin Önal, Özde Gırgırlar

Stratejik Planlama: Oğuz Savaşan

Ajans Prodüktörü: Pınar Johnson

Medya Planlama/Satın Alma: MG

Yapım Evi – Yönetmen: 2012 – Özer Feyzioğlu

Müzik: Jngle Jackson – Emre Irmak

Vokal: Yaşar

Mecra: TV, Radyo, İnternet, Sinema, Açıkhava

DemirDöküm, yeni reklam kampanyasında “Türkiye’nin kombisi DemirDöküm Tabii ki” sloganını çocukların kalbinden geçenlerle birleştiriyor ve onların dilinden sesleniyor.

Türkiye’nin dört bir yanından çocukların, “Türkiye’nin en sıcak yeri neresi?” sorusuna verdikleri şaşırtıcı ve samimi cevaplar kampanyanın ana sloganında birleşiyor. DemirDöküm bu kampanya ile birlikte hem çocukların hem ailelerin kalbine dokunmayı hedeflerken; sıcak, samimi, dinamik ve yenilikçi yüzünü tüketicisi ile yeniden buluşturuyor.

Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun yaptığı reklam filmi 2 günde tamamlandı. Türkiye’nin farklı coğrafi bölgelerini temsilen farklı şehirlerden 20 çocuk ile 15 ayrı sette çekimler gerçekleştirildi. Çocuklar, “Türkiye’nin en sıcak yeri neresi” sorusuna hem kendi yörelerini hem de DemirDöküm sıcaklığını öne çıkaran yanıtlar verdi. Çocuklar oyunlarını oynarken doğal kareler yakalanmaya özen gösterildi, yorulmadan, sıkılmadan eğlenceli bir şekilde çekimleri tamamlamaları sağlandı. Filmin dış sesi ve şarkısı ise pop müziğinin usta ve sıcak sesi Yaşar tarafından seslendirildi.

İLGİLİ HABERLER