Türkiye Finans’ın yeni reklam filmi yayınlandı

Türkiye Finans’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Banka, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde işleri olumsuz etkilenen ve normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte kaldığı yerden devam etmesi gereken tüm esnaf ve KOBİ’ler için yeni bir finansman paketi hazırladı. Finansman paketini duyurmak için çekilen reklam filmi, sosyal medya ve televizyon ekranlarında izleyicilerle buluştu.

“Kaldığınız Yerden Devam Edin” mesajıyla esnaf ve KOBİ’lere seslenen reklam filmi ile bu zor günlerin hep birlikte en kısa sürede atlatılacağı vurgulanıyor. Filmde, Türkiye Finans’ın salgın nedeniyle nakit akışı olumsuz etkilenen ve normalleşme döneminde yeniden kepenk açan esnaf ve KOBİ’lerin işlerine kaldıkları yerden devam edebilmeleri için sunduğu finansman desteğine değiniliyor.

Bir esnaf lokantasında geçen reklam filminde, lokanta sahibi Hikmet Bey’in salgın sürecinde hiç kepenk indirmemişçesine işlerine kaldığı yerden devam ettiğine şahit olmasıyla yaşadığı şaşkınlık ve sonrasındaki huzur ve güven duygusu ön plana çıkarılıyor.

Filmin kreatif ajansı Lokal olurken prodüksiyon süreçleri Organic Film tarafından yönetildi. Filmin yönetmenliğini ise Gökdeniz Uslu üstlendi.

 

Reklam Künyesi

Reklamveren: Türkiye Finans Katılım Bankası
Reklamveren Yetkilisi: Elif Bilge Ceylan, Muhsine Kapan, Zümrüt Tanrıöven
Reklam Ajansı: Lokal
Kreatif Direktör: Ali Göral
Kreatif Grup: Selim Bekil, Gözde Dilek, Eda Göçmen, Reha Üçöz, Hakan Küçükyılmaz
Müşteri İlişkileri Direktörü: Ceyda Kan
Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Büşra Özen
Müşteri Temsilcisi: Sena Duman
Ajans Prodüktörü: Koral Ant
Prodüksiyon Şirketi: Organic Film
Yönetmen: Gökdeniz Uslu
Görüntü Yönetmeni: Ersin Gök
Seslendirme: Itri Koşar

 

İLGİLİ HABERLER